Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 éves vagyok eddig még nem...

40 éves vagyok eddig még nem szültem, férjem 11 évvel idősebb. A lánya 30 éves, most lett babája 3 hete. Életemben az ő babáját fogtam elöször. Fura érzés volt, talán csak kellene egy bébi?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen korban babát szülni még,epilepsziás vagyok gyógyszer mellett rohammentes,szerintetek?
2010. aug. 16. 17:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lehetne, ha azt érzed és a párod is,hogy szeretnétek és vállaljátok?

Epi bogyók nehezítőek, ezért beszélj az epileptológusoddal is erről. Nekem pont ma mesélte a dokim,hogy a minap császározott egy epis mamát.


Bocsi a becézgetésért(epi)...érintett vagyok kissé, ezért már ez van a nyelvemen, kezemben...:( :)

2010. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
0%

Én nem biztos, hogy ilyen idősen ajánlanám a babavárást! Pláne beleszámítva, hogy még úgymond nem is próbálkoztatok, tehát ki tudja mennyi idő lenne még mire megfoganna. Ha mindenképpen szeretnél gyermeket, az örökbefogadást ajánlom!

És így kiküszöbölhető az, hogy örökölje a betegséged.

2010. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az epilepszia jellemzően nem öröklődik.
2010. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

jakupcsek gabi sem volt tini amikor bevállalta a 3. babát(40-en túl)!

miért ne lehetne 40 évesen is bevállalni a babát!

két emberen múlik!

ennyi az egész!

2010. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a te szemszögedből nézve nincs gond a gyerekvárással. Csak abba gondolj bele, hogy a párod szinte biztos hogy nem éri meg a gyerek esküvőjét, gyerekének születését.. Talán még a ballagását sem. Te is 58 leszel mire végez a középiskolával... Nyugodt lelkiismerettel megtennéd ezt a saját gyerekeddel?
2010. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ebben igazad lehet utolsó válaszoló de az életre nincs garancia!

34 éves vagyok és lehet hogy már én sem élem meg a gyermekeim felnövését!

2010. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez teljesen igaz, az én apukám is fiatalon halt meg. Én 24 vagyok, de akár holnap elüthet egy busz. Mégis, az esélyek különböznek 30 és 40 évesen.
2010. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

persze hogy az esélyek különböznek!

több procedurának lesz kitéve de ha babát szeretne. akkor azt is vállalnia kell!

rajtuk múlik és sok sikert !

2010. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
58 lesz, mire végez a középiskolával???? és? ez nem kor....még bőven nyugdíj előtt lesz, nem a középiskolás gyerekének kell támogatnia a nyugdíjas anyukáját...
2010. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Nagynénim 42 évesen szült, lánya teljesen egészséges, ma már 24 éves, kettejük kapcsolata pedig tökéletes.

Ha az orvosod a gyógyszerszedés ellenére zöld utat ad a gyermekvállalásra és a párod is úgy gondolja, vágjatok bele. Sok sikert!

2010. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!