Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 éves vagyok eddig még nem...

40 éves vagyok eddig még nem szültem, férjem 11 évvel idősebb. A lánya 30 éves, most lett babája 3 hete. Életemben az ő babáját fogtam elöször. Fura érzés volt, talán csak kellene egy bébi?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen korban babát szülni még,epilepsziás vagyok gyógyszer mellett rohammentes,szerintetek?
2010. aug. 16. 17:21
1 2
 11/20 anonim válasza:
9%

De abba senki sem gondolt bele, hogy majd a gyerek hazajön az iskolából és elmeséli a szüleinek, hogy kérdezték tőle a többiek, hogy neked tegnap a nagymamád volt a szülőin???!!!

Arról már nem is beszélve, hogy egy kicsit kevesebb türelme van már egy 40 évesnek mint egy 20 évesnek!

2010. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Csinaljatok utodot! :) Igen! Most beszeltem egy regi fonokommel, aki 60 korul jar, a felesege 48 eves, van egy 5 eves kisfiuk es nagyon boldogok. Es a kisfiu is az, miert ne lenne az, szeretik egymast a szulei! Mondta fonokom, hogy szeretnenek meg egy kislanyt csak nem egyszeru, mert mar idosek mindketten...

En drukkolok nekik.

2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

Ne hallgass senkire, csak azt csináld ami titeket boldoggá tesz. Ez egy nagyon egoista világ, látod, mindenki szinte csak azzal foglalkozik, hogy milyen ciki lesz a gyereknek, hogy idősek a szülei. A gyerek boldog lesz, mert szeretik a szülei. Egy életünk van és boldogan kell leélni. Soha senkire sem hallgass, mert az emberek nagy része előnybe helyezi a pénzt, nyaralást stb-t a gyereknél, pedig a gyerek tud csak igazi boldogságot adni.

Drukkolok, hogy jó döntést tudj hozni!

2010. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha a szíved mélyén szeretnéd akkor mindenképp vállaljátok ,elöntött az anyai ösztön mikor megfogtad azt a pici babát ez volt az a furcsa érzés:)nem értem egyébként h ilyenkor miért kell egyből azzal jönni h ciki lesz a gyereknek.És ha azt kérdezik a suliba akkor mi van?Attól ő még ugyanúgy fogja a szüleit szeretni csak mert idősebbek.Miért kell mindig azzal foglalkozni h más mit mond????Ők szeretnék és kész.A szeretet sokkal fontosabb annál minthogy folyton mások véleményével foglalkozzunk kedves epés válaszoló.
2010. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 17.57-es arra mi a garancia h te megéred a gyermeked esküvőjét vagy én az enyémet???
2010. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen semmi. A kérdezőnek és nekem ugyanannyi esélyünk van balesetben és betegségben meghalni. Viszont ha az átlagéletkort nézem, nekem 15 évvel több van vissza: ezt a gyerekkel tölthetem.

Egyébként az aki azt mondja hogy nincs semmi akkor ha a gyereket ezzel cukkolják, az rohadtul nem emlékszik már milyen volt kamasznak lenni. Vagy ovisnak.

2010. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Már lett volna alkalmam 4-szer a gyerekváráshoz,de nem vállaltam sok ok miatt,de szerintem féltem a felelősség vállalástól.Amúgy sokszor engem is a férjem lányának gondolnak,mert 10 évet letagadhatnák.
2010. aug. 17. 09:34
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha szeretnétek, próbáljátok meg.

Én is hasonló cipőben járok, 36 éves vagyok, a Párom 15 évvel idősebb. Neki van két gyermeke. Mi is most próbálkozunk egy kisbabával.

Sok sikert.

2010. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Igen sok nő később vállalja be a babát mi is az elsőre készülünk és nem sem vagyok már tini:))


Drukk++++++++++++++++++

2010. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mi lett veletek? Lett baba?

(Amúgy ezt a folyton szajkózott ökörséget, hogy a "nagymamájának néznek" én nem osztom. Anyám 40 volt, amikor születtem, és a késői gyerekvállalás annyira megfiatalította, hogy mindig kb. 15 évet letagadhatott volna a korából. De nem tagadta le, én meg halálosan BÜSZKE voltam a gyönyörű anyámra, aki mellett elbújhattak az osztálytársaim huszon-harmincéves szülei. ENNYI.)

2015. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!