Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt-e már hasonló...

Valaki járt-e már hasonló cipőben? Alaphő:36,1 Nemvárt előtt 3 nappal vagyok,a ciklus 25.napján.Ébredési hő 2 tizeddel kevesebb,mint az előző napokon,ma reggel 36,6-ot mértem,eddig 36,8-36,9 között mozgott.Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

#Èbredési hő
2021. febr. 9. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mintha már lett volna Kérdező a neved is egyezik🤔🤔

Már írtuk hogy tesztelsz és megtudod.A kérdés óta kb már a 28.cilkusnapodon lehetsz úgyhogy nem nagyon értem hogy miért nem tesztelsz ahelyett hogy kiírod ezt a kérdést aminek nem sok értelme van mert a hő az nem mindig ad támpontot egyébként.😉🤷‍♀️

2021. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha lefele elindult a hőm, mindig megjött végül. Tizenpár éve mérem a hőm, egyetlen egyszer maradt fenn, mikor terhes voltam.
2021. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kedves 1-es válaszolónak köszönöm a hozzászólását,nem gondolnàm,hogy jobban ismered a ciklusomat,mint én magam.Nyilvàn azért tettem fel a kérdést,mert eddig nem mértem az ébredési hőmet és nem tudtam mire vélni az ingadozást.Egyèbkènt negatív lett a tesztem és a ciklus 28.napján nemhogy csökkent,1 tizeddel emelkedett a hő.Szóval, ha nem végeztél orvosi egyetemet,akkor szerintem óvatosan nyilatkozz bármiről is.Senkinek nincs szüksége az ilyen jellegű hozzászólásokra.
2021. febr. 16. 21:12
 4/4 A kérdező kommentje:
A 2-esnek köszönöm az emberi hangnemet.
2021. febr. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!