Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 1-2 nappal nem...

Szerintetek 1-2 nappal nem várt előtt mennyire kéne erősnek lennie csíknak a teszten? És mennyi idő múlva erősödik?

Figyelt kérdés
10-es teszt reggel egyértelműen pozitív, de halványabb azért kontrollnál, kb fele olyan erős, viszont 25ös épp hogy látszik, egy halvány rózsaszín vastag vonal.Tegnap (dpo12) is már látszott reggel és este is 10-esen egyértelműen. Kicsit megnyugtató lenne ha erősödne szépen, tudom hogy még meg kellett volna várnom a mensi napját és akkor most nem izgulnék vagy lehet, hogy de. :D.

2021. febr. 9. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. Van akinek egyforma van akinek halvány. Nincs szabvány. A két csík pedig pozitív. És igen normális, ha a 10es teszt erősebb. Sőt, ha sokat iszol és utána tesztelsz halványabb is lehet mint a tegnapi teszt. Nekem a 25ös soha nem lett pl egyforma erős kétcsíkos mégis szülők lettünk :)

Boldog babavárást.

2021. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
🤦‍♀️
2021. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem így változott a 10 es, de ez mindenkinél más.

2021. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

10,12,14 Dpo, az utolsóról majdnem hogy leugrott a csík ☺️ Facelle 10-és erzekenyseguvel

2021. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!