Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor lehet reménykedni?

Ilyenkor lehet reménykedni?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet(25ös),igaz nem reggel,és nagyon nagyon halvány a második csík de nem azonnal jelent meg. Az lányomnál is elsőre halvány volt de hamarabb ott volt a csík és kicsit erősebb is volt ettől. Fura a hasam, mintha meg akarna jönni,kb 4 nap múlva esedékes is lenne. Az eddigi tesztek teljesen negatívak voltak másnap is,ezért reménykedek most. Volt valaki így?

2021. febr. 10. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van képed a tesztről? Mennyi idő után jött ki a második csík?
2021. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutatsz róla képet? Mennyi idő után jelent meg a csík? Amikor nagyon korai előfordulhat. Én tegnap meg ma csináltam facelle tesztet mensi előtt 5 illetve 4 nappal es időn belül halvany pozitív lett. Próbáld ki ezt a fajtát, ha mar a 25-ösön is latszik valami, akkor a facellen tuti jobban látszódnia kell már!
2021. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

25 ös nekem 11 dpon látszott, de akkor a 10 már jól látható volt, délutáni vizeletből, mert nekem a délutáni tesztjeim erősödtek.


[link]


Ha napközben csinálsz 10 es tesztet az mutatja, de 2-3 óra pisi szünettel.

2021. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na az enyém olyasmi mint neked az alsó (zöld színű) kidobtam tegnap mert úgy voltam h úgyse,de nem hagyott nyugodni ezért írtam ide. Veszek egy 10est az a legbiztosabb. Kislányommal a 25ös is nagyon halvány volt először az UH-n sem látszott szó szerint semmi. Rá két hétre is csak egy pont.
2021. febr. 10. 10:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Á biztos nem. Teljesen olyan érzés hohy lassan megjön. Volt itthon egy másik teszt de az is 25ös,elvileg 1perc alatt mutatná de semmi.
2021. febr. 10. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
4 nap van a nemvartig? Akkor a 25os siman lehet delutani vizeletbol negativ. Reggel csinalj elsobol. Amugy a megakar jonni erzes teljesen normalis :)
2021. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vettem egy 10est,holnap reggel megcsinálom. A megjön érzés elmúlt, a mellem érzékeny kicsit de ez lehet a menzesztől is vagy a peteéréstől is. Lehet most később jön meg vagy nem tudom az utóbbi időben elég rendszertelen.
2021. febr. 11. 08:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Megcsináltad?
2021. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mert megjött 😔
2021. febr. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!