Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek mégis terhes így ?

Lehetek mégis terhes így ?

Figyelt kérdés
Már kb 2 hete késik a menzeszem. Terhes elvileg nem vagyok mivel néhány napja csináltam egy tesztet (livsane) és erős negatív. Gondolom ilyenkor mar kimutatná a terhességet. Annyi hogy délután csináltam meg de szerintem kb több mint 1 hét késésnél így is ki kellene mutatni a terhességet ugye? Lehet egyébként eü. okok miatt késik (készülök nőgyógyászhoz de nincs szakrendelés a vírus miatt így nem kaptam időpontot ) de úgy tudom hogy ki is maradhat csak úgy. Egyébként mikor megcsinaltam a tesztet lenyugodtam h nem vagyok terhes de most valamiért elbizonytalanodtam, de szerintem csak túl gondolom. 20/N

2021. febr. 11. 00:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És amúgy nekem mindig késik pár napot alapbol is sajnos ezért az elején direkt nem is foglalkoztam ezzel de már fura. Mi a véleményetek erről és járt már hasonlóan valaki?
2021. febr. 11. 00:11
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Túlgondolod. Ilyenkor már pozitív lenne.


Egyébként az mit jelent hogy mindig késik pár napot? Ha állandóan késik néhány napot, akkor ciklusról ciklusra egyre több idő telik el, a végen már hónapokig nem fogsz menstruálni. Szerintem csak szimplán nem tudod, hogy kell a ciklust számolni.

2021. febr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az alap ciklushossz nem 28 (vagy akármennyi) nap csak úgy, általánosságban, hanem annyi, amennyi időközönként neked meg szokott jönni a menstruációd. Ha 27 naponként, akkor annyi, ha 34, akkor annyi. Ha EHHEZ KÉPEST "késik" mindig, akkor folyamatosan hosszabbodik a ciklusod. Amúgy meg egyszerűen csak hosszabb a ciklusod, mint számítod. Hánynaponta jön meg általában? Amúgy ha negatív a teszt, valószínűleg nem vagy terhes, de amúgy ovuláció után kb. 2 héttel mutatja ki biztosan az eredményt.
2021. febr. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A telefonomon egy alkalmazáson szoktam jelölgetni. 30 naposra van beállítva.
2021. febr. 11. 08:10
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Agyfaszt kapok a telefonos meg netes naptárt használóktól. Most komolyan azt hisztek, a naptár mondja meg milyen hosszú lesz a ciklusod meg mikor ovulálsz? Honnan a vérből tudná azt egy app? Agy is kellene, amivel tudod használni...
2021. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Pfuubammeg....

Először is, terhes semmiképp nem vagy. 2hétnél már a leggagyibb teszt is fix eredményt adna.

Másodszor, telefonnal számoltatsz.... ember... fogsz egy sima 200ftos naptárat, amikor megjön aznaphoz teszel egy X-et. Legközelebb megin. Azt a 2 X közt megszámolod hány nap telt el. Nem kell ehhez emeltmatek, vagy biosz érettségi...így legalább tudnád mikor kell megjönnie, hány napos a ciklusod, azt nem itt kellene totál hülyének beállitani magadat...

Harmadszor nem tudom hol laksz, mi az, hogy ninca nőgyógyászati rendelés?! 2 kórház közt lakok, mind a kettőben zavartalanul működik...

2021. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném hogy terhes lehetsz,mert nem ovuláció előtt vagy ovuláció alkalmával voltatok együtt.Teszt is negatív szóval ez a hónap nem sikerült.Következő hónapban időben legyetek együtt ha megoldható és írd egy sima naptárba a menzeszed mert az jobban követhető,én is így vezetem.Akkor menj magánorvoshoz ha van rá pénzed.
2021. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eddig ki mutatta volna a teszt. Valami fejlemény azóta?
2021. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg és Premens kapszulát szedek már. Azóta néha faj egy kicsit a hasam. Ma elmentem vérvételre hátha kimutat valamit.
2021. febr. 15. 10:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha terhes vagy azt kifogja mutatni.Hcg vérvételre mentél,nem?
2021. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!