Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt mindíg két...

Ovulációs teszt mindíg két csíkos? Vagy van hogy csak a konroll csík jön ki?

Figyelt kérdés

Most kezdtem ebben a hónapban hőmérőzni, nyákot figyelni és vettem Facelle ovulációs tesztet.

Aki régóta használja, mindíg kijön a második csík is? Vagy van hogy teljesen fehér marad az egyik?

Mikor érdemes elkezdeni? 10-12 napon vagy, ha tojásfehérjés nyák megjelenik?



2021. febr. 14. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elvileg holnap hajnalban szabadul ki a petesejt, ma este jó volna még barátkozni a pároddal. :)


6-os vagyok, pár napja abbahagytam a tesztelgetést, elfogyott és nem volt időm beugrani érte a drogériába.

Az a bizonyos nyák nekem csütörtökön és pénteken jelentkezett, fájdalommal együtt. Mára a nyák eltűnt, fájdalom maradt...

Azt mondják, Lh csúcs napján leesik a hő, pete másnap lökődik ki, amikor emelkedni kezd a hő.

Lh csúcs és termékeny nyák nem mindig azonos napon jelentkezik.

A teszt a legbiztosabb és persze az uh-os utánkövetés.


Mi csak szerda este tudtunk együtt lenni, másnap észleltem a jeleket, majd még pénteken is. Jó kérdés petesejt mikor szabadult ki, lehet ma hajnalban. Ma este tudnánk összebújni, de már lehet lekéstük a "randit"...

Tegnap este nem volt kedvünk, nagyon elfáradtunk, hosszú volt a nap, azt meg nem akartam a férjemmel, ledolgozott 12 óra után, hogy "most csináljunk gyereket", még úgy gondolom, együttlét csak akkor, ha mindketten kívánkozunk. :)

Aztán lehet sikertelen hónap után másképp látjuk...


Mikorra nemvárod? Én elvileg március első hetében...

Drukkolok, hogy sikerüljön! :)

2021. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod:)

Március 8ra nem várom.

Szurkolok én is neked:) Majd írj!

2021. febr. 20. 16:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 4-re egészen pontosan, bár szerintem picit most későbbre tolódik.

Köszönöm, írok majd! :)


(11-es vagyok)

2021. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!