Van valaki 3-4 dpon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mikor érdemes leghamarabb tesztelni? Van még itt valaki aki várja hogy teljenek a napok? 😊

2021. febr. 16. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Szia, leghamarabb 10. dpo-n facelle tesztet már nem butaság megpróbálni :) Sok sikert!
2021. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Jajj nemár!

Van mert mindennap van ilyen kérdés itt pedig ez nem fórum, keress vissza a mai napig elég menned.

Akkor érdemes tesztelni, ha nem jön meg amikor kellene, ennyit illene tudni.

Rohadtul nehéz hónapok állnak így előtted, előre szólok.

Van ott olyan aki évek óta jön az izguljunk együtt hulyesegeivel, de te inkább éld az életed, ne a beképzelt tüneteket keresd egész nap.

Többet árt ez a nagy osszefogás mint használ, csak rágörcsöltök.

Marc.1ig ha nem jön meg, akkor érdemes egy tesztet lőni.

2021. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andibandii ***** válasza:
53%
Ma vagyok a negyediken.:)
2021. febr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Istenem 🤦‍♀️🤦‍♀️

Én február 2re nem vártam, február 7.én teszteltem... mert nem vagyok olyan türelmetlen idiót.. mint itt sokan.


Elmondom, ha elöbb tesztelsz, pozitív lesz, attól még nem vart napján is ugyan úgy megjöhet... azt akkor meg majd azért depizel. Megéri?!

2021. febr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2021. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kicsit csalódott vagyok mert volt egy nagyon halvány pozitív tesztem de meg jött :( talán majd most össze jön :)
2021. márc. 1. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Pont ezt írtam...


4#

2021. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad volt :( most szépen ki várok mindent
2021. márc. 1. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült akkor kedves kérdező? Szerintem nem hülyeség tudni, hogy sikerült e elkezdődjön a beagyazodasnak, mert lehet progeszteron hiány miatt ment el a baba, amit amúgy progi adással meg lehet előzni, ha amúgy minden más okés.
2023. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!