Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a terhességi teszt pozitív?

Tulpe kérdése:

Ez a terhességi teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Ma-holnap kellene megjönnie, de ma esküvőre megyünk, ezért reggel csináltam egy ovulációs tesztet "jós teszt" gyanánt, hogy koccinthatok-e az ifjú párral.

Az ovu teszt erős pozitív lett (még ovulációkor sem volt ilyen erős a teszt csík), ezen felbuzdulva gyorsan csináltam egy X-epil terhességi tesztet is.

Ez három perc elteltével szinte semmit sem mutatott, csak egy nagyon-nagyon-nagyon halvány második csíkot. Viszont mikor egy fél órával később ránéztem, már jól látható volt a második csík is.


Az első gyermekünket tervezzük, nem tudom, hogy ez pozitívnak számít -e, vagy csak száradási csík?


Tudnátok segíteni ?


Itt van a fotó: [link]



2021. febr. 20. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy szaradasi, full pozitiv :)
2021. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha halványan látszott akor is plusz
2021. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű pozitív. Nekem is 3 perc után halvány pozitív lett, 15 perc után sokkal erősebb lett. 8 hetes kismama vagyok. Gratulálok!
2021. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100% pozitív
2021. febr. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a sok hozzászólást!

Száraz lagzi volt.

Most készítettem egy másikat, ez három perc után így néz ki: [link]


😊😊

2021. febr. 21. 07:54
 16/17 A kérdező kommentje:
Valamiért nem működik a link, megpróbáltam újra: [link]
2021. febr. 21. 08:04
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, gratulálok!
2021. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!