Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek több hétig késett a...

Akinek több hétig késett a menstruációja, de nem volt terhes és elment az orvoshoz az mit mondott mi volt a baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokig képes késni. De ez mindig is így volt. Nem stimmel a hormonszintem, de nem annyira gázos (tehát gyerekem pl. simán lehet meg ilyenek). Viszont nagyon sokáig tartott, mire kiderült és sok vizsgálat kellett, mire az egyéb lehetséges okokat kizárták. Szóval készülj fel, hogy lehet, hogy továbbküldenek vérvételre, vizeletvizsgálatra, stb...
2010. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszer abbahagyása miatt/után a hormonok meg voltak zavarodva.
2010. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de ezt a kérdést én is kiírhattam volna, holnap megyek vissza uh-ra, írok, ha lesz vmi épkézláb magyarázat, de a te eredményedre is kíváncsi vagyok, főleg, ha nekem nem tudnak mit mondani
2010. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hsg után nem jött meg és a dokim cisztát látott az uh-n.Kaptam rá gyógyszert hogy megjöjjön.Úgy elkeseredtem már azt hittük összejött a baba:(
2010. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem össze vissza jön meg, legutóbb június 2-án volt, azóta semmi, DE én szoptatok! Az doki azt mondta, magas a prolaktin szintem. A szopi elhagyása után rendbe fog jönni, addig viszont nem fog összejönni a második babánk, mivel nincs peteérésem se. Legalábbis eddig még nem volt.
2010. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia!


nekem két éve ősszel volt egy nagyobb kimaradás, konkrétan 20 napot késett a menstruációm. korábban sem volt szabályos, de ennyit sohasem késett. megijedtem, hogy esetleg teherbe estem; tesztet is vettem, de nem volt gond. így a nagy kimaradást a rendszertelenségnek és az akkori sok stressznek tudtam be.

ezután viszonylag rendszeresen megjött.

fél évvel később nőgyógyászhoz mentem, ahol kiderült, hogy egy 6,5 cm átmérőjű ciszta van a bal petefészkemben. ezt többszöri gyógyszeres kezeléssel orvosolták.

persze utólag a kép összeállt, de akkor nem is gondoltam erre.

2010. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!