Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteitek vannak...

Milyen tüneteitek vannak peteéréskor?

Figyelt kérdés
És a tünetek napján vagy az azt követő napon van? (Már aki tudja biztosan persze)

2021. febr. 25. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előtte 1-2 nap szurkál a hasam alja. Van hogy lépni is alig bírok mindig beszúr. Olyan mint mikor fel vagyok fázva.
2021. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szurka van aznap minden hónapban a másik oldalt, meg előtte pár napig termékeny nyák. Amikor elkezd kevesebb nyák lenni, aznap van ovuláció, másnap már semmi sincs. Én észrevehetően jobban is kívánom aznap a párom. :)
2021. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ovu előtti napon nagyon vizes, bővebb folyásom van. Emiatt előfordul, hogy nem érzem magamban a férjemet, annyira csúszik, és tágnak is érzem magam. :/ Amikor másnap megreped a tüsző, éles fájdalmat érzek, sokkal intenzívebben mint mondjuk bármikor is a menstruációt. Meg ez másabb fájdalom. Olyan 20-30 percig tart, de olyankor a fülemben hallom dobogni a szívem annyira tud fájni. Aztàn mintha ketté vágnák. Igazából én örülök, hogy ennyire érzem, ez azért gyerekvállalásnáljól tud jönni.
2021. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Eszembe jutott, hogy előző nap nagyon szokott fájni, ha a párom kicsit túl mélyre megy. Nagyon érzékeny a méhnyak olyankor.
2021. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi.
2021. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi
2021. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Uaz mint kettes. Jarni sem birok par oran at, minden honapban masik oldalt gorcsol.
2021. febr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Extrem szexualis vagy. 2-3 napig. Aztan mensi elott van meg ugyan igy par nap.


Mas nem igen van.

2021. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előtte pár nappal szurkál a petefészkem egyik vagy másik oldalon, és ovu napján olyan 1 órán keresztül fáj a hasam hasonlóan, mint amikor megjön, de ezt az egész kismedencében érzem és elég intenzív tud lenni, de gyorsan el is múlik. Én úgy gondolom (de nem vagyok orvos), hogy ez a tüszőrepedés, de amúgy nem lehet 100% megmondani.
2021. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az enyém inkább "zsibbad" vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Mint egy enyhe "mindjárt megjön" érzés,de úgy az egész nem csaknaz egyik oldal.2napig tartott most középidőben,azért gondolom h ez volt a peteérés.
2021. febr. 28. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!