Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak a középső pozitív vagy a...

Csak a középső pozitív vagy a jobb oldali is?

Figyelt kérdés

[link]

Azt látom, hogy a középsőnél sokkal sötétebb a kontroll és a tesztcsík is, mint a jobb oldalinál, de úgy tudom akkor pozitív, ha a a teszten levő két csík egyformán jelenik meg, vagy a tesztcsík erősebb. Így viszont a jobb oldali is pozitív, mert ott egyforma erősségű a megjelent két vonal,hiába halványabb a középsőnél, de egyformán halványabb a kontroll illet a tesztcsík.

Vagy hogy kell ezt nézni?


2021. febr. 27. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a középső pozitív. De nekem még olyan tesztjeim is ritkán voltak, mint a bal oldali, mégis terhes lettem. Az orvos azt mondta, dobjam ki az ovu teszteket, mert csomószor nem ad pontos eredményt.
2021. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!