Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 7.dpon. Van...

Ma vagyok a 7.dpon. Van valaki aki Márciusra nem várja? Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Szia! Én szombatra nem várom :)
2021. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Szia.

Én hétfőre nem várom.

Mesélj kicsit, mióta várjátok a babát?

Szedsz vitaminokat?

Egyéb érdekes info :)

2021. febr. 28. 20:16
 3/61 anonim válasza:
Szia, en szombatra nem varom ☺️ 2.baba lenne
2021. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
Hát másfèl ève várjuk, 4.gyerek lenne, van màr egy 14,13,11 éves gyerekem. Orvosnál kivizsgáláson én nem voltam mèg, pcosom tuti nincs, mert uhon voltam nemrèg.igazából idáig úgy voltam vele hogy vagy jön vagy nem, de most már egyre jobban szeretnèm. 32èves vagyok. Szedtem folsavat,de attól folyamatosan rövidült a ciklusom, már 25napnál jártam ekkor hagytam abba, most visszaállt a szokásos 28-29 napos ciklusra. Most a Jutavit jód mentes terhesvitaminját szedem. Tudom rossz így h èn nyafogok mikor màr van 3 gyerekem, sokaknak meg az első sem jön össze. De èn örülnèk ha összejönne nekem is. :) nálad mi a helyzet kérdező?
2021. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Szia 3as, várjuk a te történetedet is:)

Nekünk első baba lenne. Augusztus óta próbálkozunk, akkor elsőre sikerült, de sajnos 6hetesen elvesztettük.3 hónapot pihentetni kellett, mert folyamatosan véreztem, így mondta a doki, ha majd rendesen megjön lehet újra. Januárban megjött de nem volt peteérés. Most februárban is és végre úgy néz ki visszaállt minden.

Én inofolicot szedek és femibion nullát. Meg sima vitamint amit ez előtt is szedtem.

Szerintem teljesen normális, hogy a 4.et ugyan úgy szeretnéd mint más az elsőt:)

Érzel esetleg valamit? Mit gondolsz sikerült ez a hónap?:)

2021. febr. 28. 20:48
 6/61 anonim válasza:
3-as vagyok, nekem most 6 honapos az elso babam, ez a 3.ciklusom szules ota :) vitaminokat egyenlore nem szedek meg de majd tervezek ha sikerul :) ovu utan par nappal ereztem eros tuszurast a mehben, relem jot jelent ☺️
2021. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Én ma éreztem olyan szurkálást,amit még soha és a derekam is fáj délután óta. De ilyenkor az ember jobban figyel , úgyhogy ki tudja:)

Mikor teszteltek?

2021. febr. 28. 20:56
 8/61 anonim válasza:

Nekem 1db 10 es facelle tesztem van nem tudom el merjem e hasznalni holnap, vagy varjak meg 1-2 napot :( 25.ciklusnapomon vagyok es nekem 30 naposak. Pedig megfogadtam hogy vagy akkor tesztelek ha erzek tunetet, vagy akkor ha kesik

Te kerdezo?

(3,6 voltam)

2021. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:

Sziasztok én P - nek nevezem magam.

Második baba lenne. Van már egy közel 3 éves kislány. Ha sikerülne ez lenne a 7.terhességem.. 💔 2 méhen kívüli, többi vetélés.

Az utolsó augusztusvan végződött missed ab volt.

Doki javaslatára D vitamint 2000,folsav 400 szedek Plussz terhes vitamint is. (ezekben Plussz d és folsav van)

Amióta friss méhpempőt szedek azóta rendszeres a ciklusom. Úgy általában 28-31 között mozog. Elvileg jövő hétvége körül nem várom. De lehet előbb. A lutealis fázisom is rövidebb.

Tüneteim,ma hányinger reggel. Illetve állandóan mindjárt megjön érzés. De folyamatosan. A fenekem is fáj. Soha nem szoktam ezt érezni. KB egyszer csak megjön amikor szokott. 35 vagyok amúgy

2021. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

3-as ezt én is megfogadtam, de nehéz tartani:)

Szerintem 10.dpon tesztelek,van itthon facelle 2db.


Szia P.

Nagyon sajnálom:(

Kívánom, hogy minél hamarabb érkezzen a kistesó.

A méhpempőről én is hallodtam, egyik ismerősömnek 1.5 év próbálkozás után egy havi méhpempő kúrával teherbe esett.

Én 29 vagyok ez még lemaradt:)

2021. febr. 28. 21:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!