Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 7.dpon. Van...

Ma vagyok a 7.dpon. Van valaki aki Márciusra nem várja? Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Én kedden vagy szerdán fogok tesztelni. De a vizeletsugaras facelle múltkor is becsapott. Volt rajta csík, erősödött is aztán eltűnt. Másik teszt meg negatív volt.
2021. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
A facelle vizeletsugaras engem us becsapott. Pozitiv volt, másnap erősebb, vérvétel negatív..
2021. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
Na akkor ilyen tesztet nem veszek.Nem is tudom akkor milyet vegyek. Facelle sima mártogatósat megpróbálom akkor. Predit sem veszek, ott is sok olyat olvastam h volt csík, de baba meg nem volt.
2021. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Csatlakoznek. Szombatra nemvarom.

25 eves vagyok, ez a 4. Honapunk

Mio inozitolt+folat, D es E vitamint szedek.

Eddig van 2 negativ tesztem, egy tegnapi es egy mai...

Mar tobb napja faj a mellem, gorcsol a hasam. Olyan mindjart megjon erzesem van, pedig nekem csak mensi elott kb 5 nappal vannak ilyen tuneteim most meg egy hete mar tuti..

Nagyon remenykedek....🙏🙏🙏

2021. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

Szia 24-es.

Nem baj ha még negativ, szombatig bármi lehet :)

Nekem szurkálás és derékfájás mára is maradt.

2021. márc. 1. 16:54
 26/61 anonim ***** válasza:

Én is szombatra nem várom, 25 éves vagyok, első baba lenne.

Én ma (9.dpo) reggel elkezdtem barnázni, ami fogalmam sincs, hogy mit jelent. Nődokival beszéltem már erről, de nem foglalkozott vele.

Volt már pár esélyes hónapunk, amikor nem jött össze, így én nem is nagyon reménykedek.

2021. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
Akár beágyazódás is lehet, bár ha minden hónapban van akkor ink progreszteron hiány. Mióta próbálkoztok?
2021. márc. 1. 21:09
 28/61 anonim ***** válasza:
Sziasztok. En meg sokara nem varom. Jovo hét keddre.ha nem banjatok csatlakozom. Szeretem az ilyen kerdeseket olvasgatni es orommel tolt el ha valakinek sikeres a honap. ❤️febr6an volt missed abom.szabad utat kaptunk az orvosomtol. Nagyon reménykedünk. Mindenkinek szurkolok. Egyebkent masodik baba lenne.
2021. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:

26os vagyok

november óta próbálkozunk, változó a barnázás, előző hónapban pl nem volt

2021. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
21.35 vagyok. Ma mégis teszteltem predictor early teszttel egy szép pozitívat, de mivel még csak a 12. dpon vagyok, így nem merem beleélni magam.
2021. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!