Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriell ovulációs teszt...

Gabriell ovulációs teszt vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babát szeretnénk a párommal 3. Hónapja próbálkozunk. Eddig csak a babaszobás ovuláció meghatározására, illetve testi jelekre figyeltünk sikertelenül. Ebben a hónapban elkezdtem használni a Gabriell ovulációs tesztjét. Ma a 6. tesztelési napon vagyunk ami a 14. Ciklus napom. 25 napos a ciklusom. A teszt még negatív. Szerintetek lehet ez még pozítív?

2021. febr. 28. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Elég rossz véleményeket olvasok róla.

Igaz, még Nekünk sem jött össze a baba, de a peteérésem rendben van (meddősségi szakember szerint is) és a Corax nevezetű ovu tesztem próbáltam többször és Nekem megbízhatónak bizonyult.

Teljesen pontos volt a hő és a tojásfehéje nyák megjelénéséhez számítva.

Egy próbát megér.

Még annyi, hogy 25 napos ciklusnál elvileg hamarabb van peteérés, 10. nap körül.

2021. márc. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos magát a fajtát nem ismerem, a hcg tesztje viszont szuper.


Amit én is hozzáfűznék, ami okot adhat a negativitásnak, hogy 25 napos ciklus esetén 9-13. ciklusnapon van ovu, ha van.

12-16 napos lehet a luteális fázis, ami az ovutól eltelt napok száma a mensiig. Ez a szám egyénenként állandó. Pl nekem 15 napos ami lehet néha 14 vagy 16, de 12-13 sose lesz.


Tehát vagy lemaradtál az LH csúcsról, vagy most később lesz ovud és annyival hosszabb ciklusra kell számítanod. Egyébként a 6 teszt erősödött, vagy folymaatosan hasonló az eredmény rajta?

2021. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszom a valaszokat. Teszteltem a 8. Ciklus naptol, vegig negativ volt, nem volt benne valtozas. Tegnap viszont beszerezten egy croax dmes tesztet, az halvany pozitiv volt keso dutan. Ma meg nem teszteltem, kivancsi vagyok mit mutat majd a teszt.
2021. márc. 1. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovu tesztben nincs olyan, hogy halvány pozitív. Negatív van meg pozitív, és akkor pozitív, ha egyforma a két csík, de ez általában úgy fest, hogy még erősebb a teszt csík a kontrollnál. Kitartás és sok szerencsét. Tesztelj még, hátha csak hosszabb ciklusod lesz.
2021. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy az meg negativnak szamit. Koszonom a segitseget, meglatjuk mit mutat ma, meg remenykedem :)
2021. márc. 1. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!