Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetetlen de mégis csak...

Lehetetlen de mégis csak terhes lehetek...?!

Figyelt kérdés

Lényeg:

Febr. 7.én bennem ment el.

Pontos a mensim szinte mindig így a naptárkám szerint 13.-án kellett lennie az ovunak. DE már akkor feltűnt, hogy kezd egyre több szintelen nyákom lenni a rá következő napokban: 16-17-18.án tapasztaltam a legtöbbet.

A poén: 17.e szerdán belázasodtam és kiderült, hogy koronás vagyok🙄. Lényegébe azon a hétfőn éreztem már, hogy gyenge vagyok.. m1. Koronás lettem. 27.e óta várom, hogy jöjjön... tegnap és ma halovány barnázásom van amit nem tudok eldönteni: mensi jele vagy beágyazódás?!

Kérdésem: létezik, hogy 7.ei együtt létünk megfogant vagy a covid miatt a mensi rendje is felborult és késik?!


26/n szal nem para a baba csak hipochonder vagyok🤡


2021. márc. 1. 23:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Persze hallottam, jelenleg vidékre nem szállít online patika, sőt még az auschan se 😅 de tényleg. Nem nagy városi vagyok. Karantén után tudok venni.
2021. márc. 2. 08:37
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd se esetleg akit megtudnál kérni hogy egy tesztet beszerezzen?
2021. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem a tesztre irányult a kérdésem!

Majd magam megveszem, amint vége a karanténomnak.

2021. márc. 2. 08:45
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Maga a covid nem árt a terhességre nézve, csak a magas láz, ha az is van, de az covid nélkül is veszélyes kora terhesen. Amúgy jellemző, hogy nagyobb betegségek beleszólnak a ciklusba.
2021. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. márc. 2. 09:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2021. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Semmi! Mire tesztet vettem volna megjött, 5 napot késett🙄

Írtam, hogy hipochonder vagyok😅

2021. márc. 21. 18:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Nyugi én is az vagyok . Örülök neki hogy minden rendben 🙂
2021. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ha nem lettem volna koronás nem parázok ennyire mert nem lett volna probléma a gyerek, de így, hogy elkaptam és még “esély” volt rá, hogy terhes lehetek így megijedtem mert nem szerettem volna, hogy kárt okozzon a gyerekben. (Az már lényegtelen, hogy ígyis úgyis okozott bennem maradandót a vírus)

Lényegébe sajnos a női ciklusba is képes belenyúlni a fránya vírus..

2021. márc. 21. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!