Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetetlen igaz? Nem lehet...

Ez lehetetlen igaz? Nem lehet terhes tünet úgy?

Figyelt kérdés
Kb 8 dpon vagyok még csak. Eszembe sem jutott reggelig hogy esetleg....szóval a múlt hónap végétől,hétfőig olyan helyen voltunk ahol nem tudrunk igazán védekezni, csak megszakítással. 2napja nagyon fáj a mellem felett a bimbók is érzékenyebbek, puffadok kicsit többet járok wcre ügyet sem vetettem eddig de ma reggel kijött a kávé (pedig imádom) éa rájöttem pont peteérés közelben voltunk együtt. De ezek korainak tünetnek igaz? Inkább valamit összeszedtem, jól gondolom? Vagy valami hormon zavar...
2016. nov. 11. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 8 dpo, akkor korai. De nem tudod pontosan, mikor volt ovu. A megszakítás meg nem a legmegbízhatóbb védekezés.

Szóval, lehet terhesség. Ha nem jön meg, amikor várod, tesztelj. Addig meg már így utólag felesleges idegeskedni.

2016. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mi az az olyan hely, ahol nem tudtatok védekezni??


Szerintem nem vagy terhes

2016. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Így utólag átgondolva 4én fájt a derekam, szóval oda gondolom....
2016. nov. 11. 08:56
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Ne lepődj azért meg nagyon ha esetleg tesztelsz és pozitív lesz.

Teljesen lényegtelen, hogy mikor vagytok együtt, ha nem védekeztek bármikor teherbe lehet esni.

Persze, lehet hormonprobléma is, össze is szedhettél valamit, de terhes is lehetsz.

2016. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Világ végén egy horvát szigeten, a gumink elfogyott az ehyetlen boltban meg nem volt.
2016. nov. 11. 08:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Vegyek tesztet?
2016. nov. 11. 09:00
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

8 dpo-n teszt?

Ott még nem tart a tudomány, hogy a semmit kimutassa.

Vagy mikor volt a nagy "nem tudtunk védekezni" eset? (Önmegtartóztatással a világ végén is lehet, ha nem akarsz gyereket.)

2016. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Megszakítással nem estem teherbe 10 évig, nem hiszem hogy neked pár alkalomból összejönne. Terhestünetem az elmaradt mensi után 3 nappal lett, előtte nem is lehet, mert nem termelődik még a hcg. Tesztet csak akkor érdemes csinálni ha már kimaradt a menstruációd, előtte nem mutatja ki. Szerintem nagyon beparáztál és ezért csinálod ezeket a tüneteket, de nagy valószínűséggel nem vagy terhes, nyugodj meg.
2016. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

23 25én voltunk így együtt, és 1-6 minden nap.

Köszönöm a válaszokat, megnyugszom mert akkor nem vagyok az....lehet valami vírus...

2016. nov. 11. 09:20
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem nagyon lehetett védekeznu. Könyörgőm,ha valaki nem akar gyereket és nincs gumi se,akkor nem szexel. Mert még ha egy-két alkalommal meg is úszod,semmi nem garantálja,hogy mindig meg is fogod,föleg ha minden nap együtt vagytok.
2016. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!