Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Válaszolnátok nekem? Jelent...

Válaszolnátok nekem? Jelent az valamit, ha soha még előtte nem volt ilyen egyenes (és egyszerre magasan) a luteálisom? Csatolva és részletezve lent.

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve hőmérőzöm és az ovu utáni kép mindig egy hegységrendszer vonulatára hasonlít, magas és alacsony pontokkal:)

Komolyra fordítva a szót, íme a görbém:


[link]


Az első nap óta 36,8 és tartja is magát. Jelenthet ez vajon valamit? Tapasztalatok ez ügyben?


Tesztelni még nem akarok, majd csak a 12. dpo-n, azaz 6 nap múlva.

Jah tudományos válasszal kíméljetek, engem az élet érdekel :D


2010. aug. 18. 08:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
8%

szerintem nem vagy várandós..menstruáció elötti nap le fog esni a hőd.


(ha mégis igen akkor ritka alacsony hővel tetted ezt.)



Sajnálom valószinüleg rövidesen sikerül!

2010. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg simán lehetsz terhes is.Csak maradjon itt vagy menjen feljebb a hőd.

Nem egy olyan görbét láttam,ahol 36,6tal is + teszteltek.

A babatervezők oldalon nézhetsz görbéket.

Nagyon drukkolok!

2010. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

[link]


Enyém ilyen és még ma reggel is negatívat teszteltem.

Mondjuk aug 5.-én volt a ovulációm és ma vagyok a 13. dpo napon, és 14 napos a luteális fázisom. én 20.ára nem várom, de már kezdem elveszteni a reményemet...

2010. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. és a 3. válaszadó válaszát!

Drukkolok neked kedves 3. Még az égvilágon semmi sincs veszve. Ne add fel!!!


Igazából olyanok válaszát várom, akik hasonló cipőben jártak az általam leírtakkal és ne adj Isten kisbaba lett belőle ;)

2010. aug. 18. 08:52
 5/30 anonim ***** válasza:
nekem a terhes hőm 36,7 volt kb nyolc -kilenc napon keresztül..igaz vetélés lett a vége de babás voltam olyan hővel..pedig előtte hónapokban sosem volt egyenes a "görbém" és a számok is magasabbak voltak..
2010. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.A görbém ilyen:

[link]

Ma halvány rózsaszínes folyás 2x,de csak a WC papíron.

2010. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy így jártál :(

Tudom milyen érzés, én is vetéltem már el 2x :((

Azóta hogy állsz? Sikerült már a kisbaba, vagy még várakoztok ti is?

2010. aug. 18. 10:45
 8/30 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszadó, Szerintem nem jól van behúzva az ovud. Én azt vallom, hogy ovu után az átlaghő fölé emelkedik a hő. Vagyis még csak 7. dpo-n vagy, még akár a beágyazódás miatt is lehet a pötty... Mindenesetre drukkolok neked is!!!

Csak egy nappal jársz előttem :) Hogy érzed magad?

Nekem a 3.dpo-tól kezdve FURA a hasam alja, olyan "nem fáj,de mégis valahogy"... És tegnap óta érzékeny a mellem, ami eddig mindig csak a 11-12.dpo környékén jelentkezett...

2010. aug. 18. 10:53
 9/30 anonim ***** válasza:

A napokban volt fáradság érzet,tegnap derékfájás,ma meg a hasam alja,olyan fáj,de mégse,talán nyomó érzés.

Nem tudom jobban megfogalmazni.Mellérzékenység mintha most kezdődne,de az mindig van mensi előtt.

Vasárnap-hétfőre nem várom.


2.

2010. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
10.31 vagyok ismét..van már egy fiam, nyolc és fél éves:) de sajna nem jön a kistesó..vagyis jönne de nem marad meg sosem..sajna nálunk elég öszetett a probléma..kevés és rossz a sperma..ennek ellenére ha sikerül vetéléssel végződik..de bízunk:)
2010. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!