Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találok önkéntes spermadon...

Hol találok önkéntes spermadonorokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Spermadonortól szeretnék kisbabát.

Olyan kérdésem lenne, hogy aki szintén donortól lett várandós, és nem bankból vett spermát, hol talált önkéntest?


2021. márc. 2. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Hah. Bárhol. 1 éjszakásrol hallottál már? Bár most nehéz a corona miatt...
2021. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az ettől teljesen független kommentjeimre reagálva szokták felajánlani idegen pasik a spermájukat itt. :D Hátha jönnek mindjárt neked is. De arra vigyázz, hogy akárkitől talán nem jó gyereket szülni.
2021. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Pont ezt akartam én is írni, hogy mindjárt elkezdenek bezáporozni az "orvosi papírral rendelkező" donorok sorban, majd csak úgy kapod a sok privit. 😂 Azért én a helyedben vigyáznék ezzel, bár nekem eszembe sem jutott bármilyen jöttmenttől gyereket vállalni. 🙂
2021. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Segítek :)
2021. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hivatalos úton akarod? Mi a terv? Kapsz egy fiolával, és beöntöd magadnak?
2021. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!