Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bérapaságra van ma igény? Ha...

Bérapaságra van ma igény? Ha igen, hol tudom megtalálni azokat, akiknek szüksége lenne rá?

Figyelt kérdés
Én magam nem szeretnék gyereket, viszont szeretnék elsősorban olyan párokat hozzásegíteni a gyermekhez, ahol pl. a leendő apa meddő. Egyedülálló nő is szóba jöhet, de jobban preferálnám, ha egész családba születne a gyerek, még úgy is, hogy többet nem látom. Ilyesmire van ma igány?

#bárapa
2021. febr. 6. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Menj el spermadonornak; bérapaság nem létezik, a béranyaság meg illegális.
2021. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Spermabank
2021. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy arról szeretnék azért tudni, hogy van valahol gyerekem. Nincs vele célom, de mégis. A spermabanknál erre nincs mód.
2021. febr. 6. 22:44
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
leszbikus párok
2021. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
A spermabank is értesít, ha felhasználják az anyagot.
2021. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2021. febr. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak ezzel a fene nagy megsegítéseddel azt felejted el, hogy így simán kérhetnek gyerektartást a későbbiekben tőled.
2021. febr. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem kérhet gyerektartást, ha mindenről szerződést írunk.
2021. febr. 7. 05:46
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Hiába írsz szerződést. A gyerek joga erősebb. Nem mehetsz szembe a magyarországi törvényekkel. Nincs az az ügyvéd, közjegyző, aki megírja neked azt a szerződést.

Magyarországon béranyaság sincs, nem hogy bérapaság...

2021. febr. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
9es ez hülyeség, én nem egy olyat láttam ahol bíróság előtt lemondott az apa a jogairól az anya meg a gyerektartásról és a kutyát nem érdekelte a gyerek joga
2021. febr. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!