Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18/F vagyok. A barátnőm is 18...

18/F vagyok. A barátnőm is 18 éves. A gumi sajnos kiszakadt pár hete. 3 napra rá megjött neki.(picit enyhébb volt a vérzés az átlagnál) Azóta semmi tünet nincsen. Ha a következő ciklus többet késik, terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Amikor kiszakadt, akkor láttam valami fehéres színű valamit, de szerintem az csak a síkosító volt, a gumin belül. Azóta csináltuk, nem szakadt ki, de akkor is láttam azt a színű folyadékot a gumin belül, de nem mentem el, szóval esélyes, hogy síkosító?

2021. márc. 3. 08:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vettetek eseményutáni tablettát? Olcsóbb mint egy abortusz. Ha nem vettetek, akkor te sem vagy elővigyázatos sajnos.

Teszteljetek, ne az 5. Napon, ne 3 hét múlva, hanem most, már 4 hét után látszania kell az eredménynek.

2021. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ára aztán pont tökmindegy, rá van írva mindegyikre az érzékenysége. A legérzékenyebbet kérd.
2021. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Volt egy előző kapcsolatom, ott is szakadt ki, de ott vett be esemény utánit. Viszont itt biztosan nem mentem el, persze, kockázatos, de nem akartuk, hogy egy lórúgásnyi hormont bevegyen
2021. márc. 3. 09:06
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is mentél el, akkor nagyon minimális az esély főleg így hogy már meg is volt neki, ne aggódj ezen tovább.
2021. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után 21 nappal az összes létező teszt kimutatja a terhességet. Ovuláció kell a terhességhez, ovu után 14 nappal is pozik lesznek a tesztek. De mivel megjött a havija így jócskán aktus előtt vol ovuja, tehát nem eshetett teherbe.


Ne aggódj, menj a rossmanba vegyél egy facelle tesztet és pisilje le. Negatív lesz és te megnyugszol. Ennyi idö után már a dokinál ultrahangon is integetne az embrió....tehát a teszt is két csíjos lenne.

2021. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2021. márc. 3. 11:28
 17/20 anonim ***** válasza:
Már most is kimutatná a teszt a terhességet, nyugodtan tesztelhet.
2021. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de azt mondta, hogy nem csinálja meg, mert biztos nem terhes. Most fog neki megjönni, már egy napja állítólag késik. A mensi előjeleit azt mondta érzi. Ha nem változik a helyzet, fix megcsináltatom vele. Hülyén hangzik, tudom. 2-3 napot várok még, aztán szaladok tesztért.
2021. márc. 9. 14:29
 19/20 anonim ***** válasza:
Na tesztelt?
2021. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hali! Igen, negatív lett.
2021. ápr. 13. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!