Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt baba, úgy hogy...

Kinek volt baba, úgy hogy megvolt neki a menzesze?

Figyelt kérdés

Mindkét testvérem terhes,de eddig nem tudták mert 2hónapig megjött nekik a menzeszük normálisan görcsöltek,volt amikor fájdalommal is járt nekik,rendesen 5-6napig megvolt és mennyiségre is ugyan annyi volt.

Mégis megmaradt mindkettőnél a baba,ez hogy lehetséges?

Ha erösen görcsölsz és vérzel akkor nem megy el a baba?

Ma már 6hónapos terhesek.



2019. aug. 23. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kicsit kamunak hangzik már bocsi. Szerintem te az a csaj vagy aki nem nemrég nem hitte elfele a menzesze és a negativ tesztje után hogy nem terhes,és el akarja hinni hogy hiába menstruált mégis terhes.

Abban sántít a sztori hogy a tesóid egyszerre terhesek,ugyanugy és ugyan annyit késik nekik,ráadásul ma 6 hósak.

Szerintem ne kamuzz.köszi.

2019. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
volt kollégának...fogamzásgátlót szedett, szóval megvonásos vérzés (és nyilván volt valami gixer a szedésben) - 5,5 hónaposan derült neki ki egy rákszűrésen, addig semmi tünet, még örült is, hogy végre hízott két kilót, mert sovány volt nagyon
2019. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

"A terhesség alatti menstruáció nem egyenlő a terhesség előtti menstruációval. Az, hogy miért jelentkezik vérzés, az több mindennel magyarázható. Egyrészt van olyan eset, amikor a terhes nőnél pont a szokásos időpontban érkezik meg a vérzés, mint ahogy a menstruációja szokott megjönni. Ilyenkor előfordulhat, hogy a fogantatás később történt meg és ebből kifolyólag leválik egy darabon a méhnyálkahártya. Vannak olyan kismamák, akiknek az első hónapokban szinte mindig jelentkezik azonos időpontban, sőt még a korábbi menstruációs görcsökhöz képest a hasa is fáj. A szervezet úgymond emlékezik rá, mikor szokott a menstruáció kezdődni és hasonló tüneteket produkál a test. Ez gyengébb vérzéssel jár, mint a normál esetben, és csupán egy-két napig tart. Hormonális okokból is léphet fel vérzés, de ez inkább az első harmadban jellemző. Ezenkívül megerőltetéstől, vagy vizsgálat utáni, esetleg közösülés okozta hüvelyi vérzésről is beszélhetünk"-tudjuk meg a szakorvostól." (Babaszoba.hu)

Szóval most vagy te hazudsz, vagy a tesóid.

2019. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Mostanában mindennap van vagy 2 ilyen kérdés az oldalon.

Vagy te teszed fel mindet, vagy egyszerűen ilyen buták az emberek, hogy nem néznek szét, volt-e már ilyen.

Amúgy meg rengeteg oldalon, fórumon lehet olvasni a témáról, nem tudom mi más választ vársz, mint ami ott van.

2019. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
A szervezet úgymond emlékezik rá, mikor szokott a menstruáció kezdődni és hasonló tüneteket produkál a test. Ez gyengébb vérzéssel jár, mint a normál esetben, és csupán egy-két napig tart. Hormonális okokból is léphet fel vérzés, de ez inkább az első harmadban jellemző. Ezenkívül megerőltetéstől, vagy vizsgálat utáni, esetleg közösülés okozta hüvelyi vérzésről is beszélhetünk"
2019. aug. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Amikor terhesség elején "megjön", az nem is igazi mensi. Nekem a naggyal volt vérzésem az első hónapban, de a stresszes életvitelemre fogtam a kevés mennyiségét és rövid időtartamát. Nem is volt érkezésem ilyeneken agyalni, csak mikor az utána lévő mensim késett.

Amúgy alapvetően egy görccsel és erős vérzwssel járó mensi esetén tuti nem áll fenn a terhesség, nyugi, nem vagy terhes.

Bár én is kicsit kamuszagunak érzem a kérdést... Én a kicsivel való terhességem elején kamuztam, hogy megjött, mert nem akartam elárulni a melóhelyen kb 5 hetesen, hogy 1 hete késik. Valoszínű neked is kamuztak. Bár kétlem, hogy a tesók ennyire részlwtesen kivesézik a vérzésüket, legyen...

2019. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és képzeljétek el,nrm kamuzok.

A 2 testvéremmel nagyon jó a kapcsolatom,mi mindent megbeszélünk egymás között,mindent!

Láttam az összes papjrjukat,doki által is igazolt,hogy véreztek és képzeljétek 1hét van köztük,mindkettő novemberre van kiírva,az egyik 10re mìg a másik 13-14re.

Ugyan annyi ideig volt meg mindkettőnek,mindkettő nagyon figyeli magát,mindent lejegyeznek szó szerint..nem vették észre hogy terhesek,pont ezek miatt.


Nem az vagyok aki azt hiszi,hogy terhes mikor megjött!Én nem vagyok terhes és egy ideig nem is akarok,nekem a karrier elöbbre van.


Nem olvasom minden nap a gyakori kérdéseket,így nem tudom hogy hányan irják ezeket ki és nem is érdekel.

2019. aug. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!