Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hónap elelyén lefekszem...

LIlith_hun kérdése:

Ha hónap elelyén lefekszem vele és hónap végén megjön neki attól még lehet terhes?

Figyelt kérdés
Nos helyzetben voltunk megtettük és utána ugy csináltunk mitha semmi nem történt vele.De most elkezdett fájni a csipőlye és nem tudom el dönteni hogy 1 túra miatt van e amitt ma csináltunk vagy terhes e!Annyit mondott hogy rendesen vérzik de nem tudom hogy ez jelent e bármit is.

2014. szept. 20. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen megjött neki, akkor valószínű nem terhes.

De ha nem akartok gyereket, kérlek, védekezzetek.

a csípőfájás meg a túra miatt lehet, ha már így fogalmaztál.

2014. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Te jó ég... remélem nem terhes. Írni nem tudsz, fogalmazni nem tudsz, de szexelni védekezés nélkül igen. Csak gratulálni tudok.
2014. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass! Kijártátok a 8 általánost egyáltalán?
2014. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, ebből az üzenetből következtetve, miután hozzászóltam ehhez a felettébb értelmes kérdéshez... :)


"Remélem az arcod egy gereblyével fogják levakarni gramma naci úgy is olyan nagy kutya vagy !!!"


2-es voltam ;)

2014. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!