Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap barnázás majd nagyon...

4 nap barnázás majd nagyon gyenge mensi mire utalhat?

Figyelt kérdés

Kettő naptárat is vezetek, mindkettő feb. 23.ra jósolta a menstruációm első napját. Mindig rendesen megjött az előírt időpontban, szokásos fejfással, kegyetlen alhasi görcsökkel, mellfeszüléssel valamint egy-két pattanással, 6 napos vérzéssel. Ellenben most 24.-én este tapasztaltam nagyon halvány rózsaszínes folyást, majd az ezt követő napokon egészen 27.-ig kevés barna folyást, többnyire csak a wc papíron volt látható. Végül 28.án jött meg, az előzőekhez képest nagyon gyenge és semmi fájdalom nem társult mellé. Ehelyett nagyon fáradékonynak érzem magam, de ezt egy megfázásra is foghatom 🤷🏼‍♀️.

Párommal 18.án voltunk együtt, megszakítással védekezzünk.

Esetleg valaki hasonlót tapasztalt már? Több fórumot végig futottam, több esetben a terhesség is feljött ebben a témában.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. márc. 3. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Progeszteron hiányra,
2021. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen!Progi hiány
2021. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is voltak ilyen hónapjaim. Sosem volt progreszteron hiányom. Nekem a dokim azt mondta erre, nem vagyunk robotok, nem lehet minden hónapban ugyan olyan.


De ha megnyugtat, csinálj egy tesztet.

2021. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
akár én is írhattam volna ezt a kérdést. annyi, hogy nekem 20án kellett volna megjönnie, ehelyett 19-22-ig barnáztam, 23án jött meg. voltam dokinál, elmondtam hogy babát is szeretnénk, annyi volt a reakciója rá, hogy ez normális. én is progeszteron hiányra gyanakodom amúgy, mert nem első eset volt a barnázás. bár a dokival nemigazán voltam megelégedve azért azt hozzátenném... megyek másik dokihoz majd inkább.
2021. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Az ég világon semmire. Nem vagyunk gépek, nem mindig lehet ugyanolyan a vérzésünk se.
2021. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
60%
Pont ugyanez volt velem is, csak társult hozzá szédülés/hányás.. Én sem voltam terhes!
2021. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Progi hiany, pajzsmirigyed nezesd meg addig ne szedj semmit
2021. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!