Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ez a nagyon gyenge...

Miért van ez a nagyon gyenge pecsételő barnázás? Mire utalhat?

Figyelt kérdés

Szept.18-án volt utolsó mensim első napja. Azóta nem jött meg, tegnap kicsit barnáztam, egy betét (kicsi vékony tisztasági) elég volt egész napra, este kicseréltem, reggelre nem volt semmi, ma is csak nagyon kevés barnás pecsételés. A baj, hogy a tesztek negativ volt.

Melleimet kb 10kg-nak érzem, olyan mintha szakadnának le, néha fájnak is, belenyillal.

Tegnap a hőm 36,8 volt ma pedig 36,6. Mire véljem ezeket? Most akkor ez terhesség vagy nem? Dokihoz sajnos nem tudok menni,mert külföldön vagyok.


2012. nov. 1. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, hany naposak a ciklusaid?A Teszteknek elvileg mar ki kellene mutatniuk. Az is lehet h megjon, es azert barnazol, nalam sokszor igy indul a dolog. Sztem varj par napot es tesztelj ujra.
2012. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
általában 36 naposak a ciklusaim, nem szoktam havi előtt barnázni, amikor megjön akkor nagyon piros szinű.
2012. nov. 1. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
A szervezet folyamatosan valtozik. Minden ciklusban lehetnek elteresek. Ahogy az elet szakaszodban is. Ha valtozas er, idegeskedes barmi.... En is tapasztalok olyanokat amit meg soha. Én aztmondom meg varj par napot, es ne idegeskedj. Tudom h nehez de hasznos. Aztan csinalj egy dupla gravi tesztet :)
2012. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2012. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma reggelre erős vérzés és hasfájdalom, tehát megjött :(

36,2 volt a hőm ma

2012. nov. 8. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
:( De ebben a honapban ujra rajta lehetsz a projecten, drukkolok :)
2012. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) én is igy fogom fel :)
2012. nov. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!