Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 1 hónapot késik és volt...

Ha 1 hónapot késik és volt barnázás sok akkor terhességre utalhat?

Figyelt kérdés
Nem csináltam tesztet de 1 hónap kimaradás után megjött csak jó pár napig erősen barnáztam.Lehetséges,hogy terhes voltam?Vagy más o miatt is kimaradhat és barnázhatok együtt?
2013. okt. 4. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van esély a terhességre akkor mindnenképp tesztelej. AMig azt nem zárod ki fölösleges találgatni. Egyébként sok mindnentől késhet, akár ki is maradhat. Sokszor akár minden különösebb ok nélkül is nem vagyunk gépek.
2013. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ennyire egyszerű. Ha tényleg terhes voltál és elvetéltél, akkor komolyan meg kell nézetned magad orvossal, hogy teljesen kiürült-e mindne, mert még vérmérgezést is kaphatsz! Ezért mindenképp szükséges egy teszt és egy orvosi vizsgálat. Lehet, hogy csak úgy kimaradt egy ovuláció és semmi különös, de ha nem foglalkozol vele, komoly következményei is lehetnek, ha nem csak egy kimaradt ciklusról van szó.
2013. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké akkor a barnázás is más okra is utalhat ami idáig soha nem volt.
2013. okt. 4. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még most is terhes vagy.Én is barnáztam a terhességem elején,már szinte fekete volt és darabos is,kaptam rá hormonpótlást és azóta elmúlt,a baba jól van.Ha nem normális menstruációd volt,akkor itt valami nem oké.Csinálj tesztet,ha negítv,akkor is keress fel egy orvost,mert rendszertelenné vált a ciklusod és ennek is lehet sok oka,hogy miért.
2013. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!Hátha van itt valaki aki tud segíteni.

2 hónapja késik a menstruációm, az összes tesztem amit eddig vettem negatív..

Semmi arra utaló jel nincs hogy megjönne se arra hogy terhes lennék.

2021. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!