Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog tesztelni pénteken...

Ki fog tesztelni pénteken rajtam kívül (aug.20. )? Rám férne egy kis "támogatás"a hasonló helyzetben lévőktől.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia, én tuti fogok ha addig nem jön meg..mert már négy napja barnás a papír törlésnél:( kicsit aggódom, hogy nem beágyazódás miatt..de reménykedem hátha még is..én 21-re nem várom de nagyon nem!!!!!!!!!!! Neked pedig nagyon drukkolok!!!
2010. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én is akkor fogok, ha addig nem jön meg.

Bár kezd megjön érzésem lenni, de közben pedig egy kicsit krémes a folyásom...

2010. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Üdv sorstársaim!:-)Remélem,hogy mindhármunknak nagy nap lesz aug.20.Én gyógyszer abbahagyása után vagyok 2 hónappal.Utoljára júl.11-én volt vérzésem.A dokim folsavat írt+mennem kéne 3.napos vérvételre,de nem akar megjönni.Remélem,hogy baba miatt.Nálatok mi a helyzet?
2010. aug. 18. 11:28
 4/20 eszo ***** válasza:

szia!

én is gondolkodom, hogy tesztelek 20-án..

nekem ez a ciklusom egy kicsit félrevezető volt, mert először 7-ére gondoltam a pémet, majd 9-10-én újra tojcis volt a folyásom, szóval max.24-ig meg kéne jönnie..


nagyon nem várom..sajnos volt egy vetélésem júni elején, így tényleg a legszebb ajándék lenne 20-ára egy + teszt!


drukkoljunk egymásnak!


ti éreztek valamit?


én csak sűrűn járok pisilni, meg estére puffadok. semmi más..nekem is krémes a folyásom, de nem sok!

2010. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét..nálunk spermagondok vannak, velem minden okés szervileg és hormonilag is..én nagyon fáradtnak érzem magam..az alhasam is fáj napok óta,, hol szúrkál, hol kapirgálós érzés, hol mensisen fáj..megnőtt az étvágyam..de ez mensi előtt is így szokott lenni...fáj a fejem iszonyatosan és náthás érzésem is van..a melleim feszülnek, égnek a bimbók és nagyon fájnak..csajok én rettegek már minden pisiléstől..annyira félek, hogy ez a barnás valami átvált mensibe:(
2010. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy írok Neked, mert én nem most fogok tesztelni, viszont sok a hasonlóság!

Én is két hónapja hagytam abba a gyógyszert, mielőtt teherbe estem volna, vagy még annyi sem, ha jól belegondolok.

És nekem meg jún. 11-én volt az utolsó mensim, tehát pont egy hónappal előtted volt, hogy ugyanezek a dolgok történtek velem :).

És én teszteltem júl.8-án és 10-én negatívat, de 12-én már pozitív volt. Tudni kell a dologhoz, hogy a megtermékenyítés jún.28-án történt. Tehát adj hozzá mindenhez egy hónapot, és így latolgasd a lehetőségeidet! :) Szurkolok Neked! 9 heteske

2010. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

sziasztok!


huu csatlakozom én is hozzátok csajok én mára nem várom de nagyon nem!eddig nincs is jele hál istennek!ha addig nem jön meg én is csatlakozom a pénteki teszteléshez!mindeninek drukkolok ezerrel!

2010. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a sok bátorítást és támogatást így ismeretlenül is.Mindenkinek szorítok én is.Ha akarjátok,osszuk meg egymással a tapasztalatokat, tüneteket, stb. akármi is történik.Egyenlőre bizakodva várom a péntek reggelt(bár pont nyaralni leszünk)!Szorítok nektek is!
2010. aug. 18. 13:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Csatlakozom hozzátok. Tegnapra nem vártam, és eddig még nem jött meg. Mellfeszülés, has görcs van.

Drukkolok nektek:)

2010. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja és a tüneteim(már ha azok-remélem):szinte óránkénti pisi,szurkáló has(nem minden nap,és nem folyamatosan),kajarohamok.A dokim szerint,akár 60 nap is lehet a két mensim között, mivel előtte is a rendszertelenség miatt szedtem a gyógyszert.Vélemény?
2010. aug. 18. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!