Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog tesztelni pénteken...

Ki fog tesztelni pénteken rajtam kívül (aug.20. )? Rám férne egy kis "támogatás"a hasonló helyzetben lévőktől.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 10:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mi újság veletek? teszteltetek?
2010. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Nekem a ciklus.hu 17-18-ra írta a nemvártat de úgy gondoltam ha esetleg kell,20-án fogok tesztelni!Eddig még nem jött meg de ma sem tudok tesztelni mert csak egy üres tesztes dobozom van mint kiderült!:/

Tüneteimet nem igazán tudom minek betudni mert már múlt csütörtökön is törtek rám rosszullétek de szombaton volt az esküvőnk és nem tudom ideg miatt voltam rosszul vagy esetleg egy kis jel!Mivel három éve vágyunk már egy babára reméltem,hogy az oltár elé már hárman állunk!!!

Hát még nem tudom sikerült-e!

Szorítok mindenkinek!!!!

Puszi!Gy.

2010. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok..első válaszoló vagyok..nekem nem kellett tesztelnem..négy nap barnázás után megjött..hamarabb mint kellett volna..na de majd legközelebb:)) nektek nagyon megy a drukk!!
2010. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok. Tegnap teszteltem, negatív lett. Ma reggel meg megjött:(

Majd akkor most hátha sikerülni fog. Drukkolok a többieknek

2010. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hali csajok!

Gy.vagyok!Nekem sem kellettt tesztelnem mert megint meg jött sajna!!!Köv hónapban megint neki rugaszkodom a vizsgálatoknak!

Kitartást és sok sikert mindenkinek!

Puszi!

2010. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
sziasztok lányok 08/13 04-es vagyok pénteken nem tudtam tesztelni meg egész hétvégén sem!most reggel rászántam magam és hihetetlen de 1 perc elteltével szép erős két csíkos tesztet tartottam a kezemben!:):) nagyon boldog vagyok!nektek megy a drukk a következő alkalomra!
2010. aug. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Csak most tudtam írni,mert tegnap éjjel értünk haza a Balatonról.Péntek reggel negatívat teszteltem....:-(

Mensiről még semmi hír.Gratulálok az utolsó hozzászólónak, a többieknek(magamat is beleértve)pedig sok kitartást!

2010. aug. 23. 09:05
 18/20 eszo ***** válasza:

hu..gratula a pozi tesztesnek!!


nekem még mindig nincs menzi, de vasárnap nega lett a tesztem..nem tudom mi van..szerintem a barátcserje miatt..de még kicsit reménykedem!

2010. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gy vagyok ismét!Én is szeretnék gratulálni a pozi tesztesnek!!!Nagyon irigyellek remélem hamarosan végre mi is láthatjuk azt a két csíkot a saját tesztünkön!!!
2010. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok, biztosan nemsokára eljön ennek is az ideje! Tartsatok ki, ne stresszeljetek rá a témára, és amikor a legkevésbé gondolnátok, már odabent úszkál a babátok!!! :)
2010. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!