Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 1 even belul tervezi a...

Aki 1 even belul tervezi a teherbeesest, az hogy dont, beadatjatok magatoknak a covid elleni oltast?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 17:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
10-es. Akkor elképzelésem sincsen miért osztogatsz egy internetes fórumon számodra teljesen ismeretlen embereknek tanácsokat pusztán a jól hangzó végzettségedre hivatkozva. Lehet adsz elő konferenciákon, lehet molekuláris biológusként tanultál biotechnológiát, molekuláris genetikát, virológiát, élettant..stb.. és feltehetően jobban is értesz hozzá, mint az itt hozzászólok nagy része, de a végzettséged akkor sem elegendő, hogy ilyen határozottan kijelents valamit, a papírodra hivatkozva, mikor nem ismered az ő kórtörténetüket, előzményeket..stb.. Még ha igazad is van (valószínűleg igen), akkor sem kellene arra buzdítani az embereket, hogy orvosi ügyben az internetes hozzászólásoknak higgyenek és ne a saját orvosuknak.
2021. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Pont ez az, elhiszik annak az ilyen ostobaságokat, csak azért mert orvos és pont nem ért hozzá. De orvos. És? Egy orvos nem a világmegváltó. Nem ért mindenhez. Ehhez pláne nem. De higyjen mindenki nekik olyan kérdésekben, ami nem is az ő kompetenciájuk, teljesen értelmes meglátás
2021. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Én nem merek válaszolni a kérdésre, nekem csak alapszakos diplomám van. 🤔🤣
2021. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
En -kozgazdaszkent- nem adatnam be. Akkor se ha nem terveznek gyereket.
2021. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök is válaszolhat? Én beadatom, nincs hatása sem a megtermékenyülésre, se a már meglévő magzatra.
2021. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 szathmary89 ***** válasza:
Beadattam. Két hónap szünetet mondtak utána.
2022. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy döntöttél? Én azóta már meg is szültem 😁 két oltást kaptam
2022. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is beadattam végül 3-at szoptatás alatt, ( a kérdés kiírásakor még ellenjavallt volt),de terhes nem lettem még.


Viszont azóta meghülyült a ciklusom, nyilván nem állîtom, hogy emiatt, csak sokan összefüggést vélnek.


Másrészt a covidot ugyanúgy elkapta az egész család, de nem tudhatom mi lett volna, ha nem vagyunk oltottak

2022. okt. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A Covidot elkaptam én is, de kb egy évvel az utolsó oltás után. Nekem az zavarta meg a ciklusom, teljesen felborította a hormonjaim, állandóan pecsételő vérzésem van :(
2022. okt. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Beadattam 2 oltast, sinopharmot kertem, a 3.at viszont nem vallaltam be mivel a mai napig nem kaptam el a covidot. Legalabbis bizonyitottan nem. Ha volt barmi tunetem, betegsegem, mentem pcr-ra de mindig negativ volt. Esetleg tunetmentesen ateshettem rajta. Azota meglett a baba (siman osszejott 2.probalkozasra) es mind szuperul vagyunk:)
2022. okt. 4. 06:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!