Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak ovuláció napján...

Ha csak ovuláció napján voltam együtt a párommal úgy még lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy alakult, hogy ebben a hónapban a párommal csak az ovuláció napján tudtunk együtt lenni. Így még van esélyem arra hogy teherbeessek?

Nálatok hogy volt?



2021. márc. 3. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze!Az a lényeg hogy ovuláció közeli időben kell együtt lenni.Előtte is jó és ovulációkor is jó.Nem eseélytelenebb egyik sem.Az a jó ha 2 naponta együtt vagytok
2021. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ovuláció után kb. 12 órán át fogamzóképes a petesejt, szóval attól függ, hogy a nap melyik szakában volt az ovu. Lehet, hogy naptárilag még aznap vagytok együtt, de az alkalmas órákról már lecsúsztatok.
2021. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel 9 körül éreztem hogy szúrkál a petefészkem és a párommal délután 2 körül voltunk együtt (az ovulációs tesztem azelőtti nap lett pozitív).
2021. márc. 4. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a petefészekszurkálásra nem alapoznék, az akármitől is lehet, attól is, hogy már nagy a tüsző és feszül, attól is, hogy épp felszakad, meg attól is, hogy nő a tüsző helyén a sárgatest. Ebből az érzésből sajnos nem lehet pontosan megmondani, mikor történik az ovu.
2021. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor pont jók vagytok mert a + ovulációs teszt kb 24-36 óra mire bekövetkezik a tüszőrepedés👍Nincs itt semmi probléma

#1

2021. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Reménykedem,hogy ez a hónap sikeres lesz😊
2021. márc. 4. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5: csakhogy az ovut írta, nem a pozitív ovu teszt napját. Ovu=tüszőrepedés. A teszt korábban jelez pozitívat, de a kérdés nem a tesztre vonatkozott
2021. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja tényleg!Igazad van #7-es,én nem figyeltem.Így akkor nem tudom.Vagy igen vagy nem!Teszt 2 hét múlva és úgyis kiderül
2021. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!