Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el anyának,...

Hogyan mondjam el anyának, hogy terhes vagyok, ha még a barátomról sem tud? 16/L

Figyelt kérdés
2021. márc. 8. 18:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Anyu ülj le,leultel? Terhes vagyok.kb ennyi
2021. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy nagy levegőt, és elmondod, ezen nincs mit szépíteni. Tesztet csináltál?
2021. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen, köntörfalazás nélkül.


Meg akarod tartani?

Ha nem, akkor minél előbb, annál jobb.... Fejmosás mindenképpen lesz, jobb hamarabb túlesni rajta.

2021. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

Hűha, mennyi ideje vagytok együtt? Miért nem tud róla? Nincs meg a bizalom felé a részedről?

Gondolom elveteted, akkor minel előbb kellene neki szólni, kine fuss az időből mert utánna nem veszik el a magzatot. Ultesd le egy nyugodt pillanatban, és kezd el neki adagolni valahogy igy:

Anyu, tudod már 16 vagyok, és fel éve együtt vagyunk a Petivel. Aztán így szépen lassan jön magától hogy voltatok e már együtt, és azt mondod hogy késik a menzeszed.

2021. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

2-es, igen csináltam tesztet.

4-es, 5 hónapja vagyunk együtt és azért nem tud róla mert kiborulna...

2021. márc. 8. 18:20
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Hogyha elakarod vetetni, akkor minél előbb szólj neki. Elhiszem hogy félsz, de ez nem játék. Ha nem szólsz csak húzod az időt.
2021. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk lányos anyaként marhára nem értem az olyan anyukákat, akik kiborulnának csak amiatt, mert udvarol valaki a lányuknak....
2021. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
77%

Azért kemény 16 évesen ilyen felelőtlennek lenni. Nem adok most fejmosást, majd megkapod úgyis.


Meg akarod tartani? Ha nem, akkor minél előbb.


Pl így:

-Figyelj, anya van egy kis problémám, amit el szeretnék mondani, hülyeséget csináltam, tudom. Gyere, üljünk le.

-Mondjad, mi az????!!!

-Teherbe este, nem jön meg a mensim már egy ideje és tesztet is csináltam. A terhességi teszt pozizív, az IQ teszt pedig negatív.

-Huh az baj.


Valszeg jönnek majd a kérdések és a fejmosás.

2021. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha elveteted a babát, ahhoz szülői beleegyezés kell, tehát minél előbb szólj anyudnak!
2021. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Muszáj lesz elmondanod mert nem tudod elvetetni a tudta nélkül úgy tudom.Jobb mielőbb nehogy kifuss az időből mert aztán nem fogják megcsinálni.Elmondod neki az egészet az elejétől.Nagyon ki fog akadni de jobban jársz így is mert nem tudnál babázni és iskolába is járni egyszerre.Nem lennék a helyedben és anyudéban sem!Sok sikert
2021. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!