Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást szeretnék,tudom,hogy hibáztunk a barátommal.Tanácsot szeretnék,hogy hogyan mondjam el anyának,hogy terhes vagyok.


Légyszi tényleg csak olyanok válaszoljanak,akik normális választ tudnak adni,ne kezdjetek el szidni.


2012. febr. 15. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

- Anya! Hogy is volt az a virágokkal, meg a méhekkel?

- Na látod, velem is ez történt!

2012. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? S mit akarsz tenni ez attól is függ.
2012. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Hány éves a barátod?

Mióta vagytok együtt,elég erős ahhoz a kapcsolatotok,hogy kibírja ezt?(csak azért érdekel,mert ilyenkor általában a nagy szerelem szertefoszlik pár nap alatt...)

Anyukáddal milyen a kapcsolatod?Tudja,hogy van barátod/nemi élet élsz?

A barátod tudja,hogy apuka lesz?

Milyen az anyagi helyzetetek?(egy baba ellátása nem éppen olcsó mulatság)



Ha ezekre válaszolsz,akkor talán könnyebben tudunk segíteni.De szerintem akkor mondd el,amikor kettesben vagytok otthon és nyugodtan megtudod vele beszélni,hogy mi hogy legyen.

2012. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok,a barátom 17.

Másfél éve együtt vagyunk és szerintem van olyan erős a párkapcsolatunk,hogy együtt maradjunk.

Anyával jóban vagyok,de szinte minden nap összeveszünk valamin.Tudja,hogy van barátom,de azt nem tudja,hogy lefeküdtem már fele(pedig már elég régóta rendszeresen lefekszem vele,de ezt nem mondtam neki soha),mert kiborulna.

A barátomnak még nem mondtam,csak én tudom még.

Tudom,hogy nem olcsó egy kisbaba felnevelése,de én szeretném megtartani...A mi anyagi helyzetünk jó(autó,családi ház,nincs hitel,stb.),a barátom és a szülei nagyon gazdagok,így kétlem,hogy lenne gond a pénzzel.



Megszeretném tartani a picit,de kíváncsi vagyok arra,hogy a barátom hogy fog reagálni.

2012. febr. 15. 17:57
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mond meg és kész,ha rosszul érinti mind egy,hogy hogy mondod neki.Remélem jól alakul az életed.drukkolok
2012. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

5. vagyok

A veszekedés nem azt jelenti,hogy ilyen fontos dolgot nem mondhatsz el én is sokat vitáztam gyerekkoromban anyummal :D,és szerintem örülni fog,hogy hamarabb megosztod vele a hírt mint a pároddal.Írj majd mi volt jó?!

2012. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Először a barátodnak mond el...

Nem a pénz a fontos a nevelésnél. mi lesz veled? Sulit befejezed? Hogy találsz majd munkát? ki fog eltartani benneteket?

Mit fognak szólni a fiú szülei?

Ha anyád attól ideges lesz,ohgy lefekszel vele mit gondolsz ettől nem?

Felelőtlen vagy.

2012. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tartanám meg a helyedben, persze ez a te döntésed, de még fel kell nőnöd, mielőtt egy másik gyereket nevelsz. Mióta tudod?hány hetes vagy?

Az biztos hogy minél előbb szólnod kell, hisz valamilyen szinten a szülők nevelnék fel igazán és joguk van dönteni szerintem nekik is. Szerintem állj elé és ne köntörfalazz. biztos vagyok benne, hogy dühös lesz, lehet ordibál majd, de a lánya vagy, akit nagyon szeret. És bárhogy is dönt hallgass rá, ő csak a jót akarja majd neked.

:S sajnálom.

2012. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a magzat is emberi lény. Nehéz lesz felnevelned az biztos, de van nem egy olyan barátnőm aki 16-17 évesen szült és felelősségteljesebb, mint sok idősebb ember. Mindenképp beszélned kell anyuddal és a barátoddal az érzéseidről, és neked is végig kell gondolnod, hogy hogyan lesz tovább, hol éltek és miből. De remélem azért a dulit befejezed a babád mellett is.
2012. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
hát nem vagy könnyű helyzetben!én 20 hete mutattam meg a szüleimnek a terhességi tesztet. szóval én így mondtam el nekik! de mielőtt elmondod legyen terved a sulival kapcsolatban stb. és ezt is oszd meg a szüleiddel.
2012. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!