Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség tünetei...

Korai terhesség tünetei lehetnek vagy pms?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak az elmaradt menzi vagy utana erdemes gyanakodni, de furcsa dolgok történnek velem, ezert ne kövezzetek meg légyszi. Tapasztalataitokra illetve velemenyetekre lennek kivancsi. Babat szeretnenk a parommal. Kb 8-9. dpo-n lehetek. Az alhasam furcsán szurkálni szokott, a melleim 2 napja érzékenyek. Székrekedésem van, illetve a hőm 37,06. Van esély reménykedni? Peteérés idején 2 naponta együtt voltunk. Elore is koszonom szepen! :)
2021. márc. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Egyik tüneted sem kirívó. Sajnos nem is létezik olyan tünet ami terhességre utalna.


Nekem pl hasmenésem volt mikor pozit teszteltem és mensi előtt van székrekedésem. Mellesleg a székrekedés a terhesség 20.hete után jellemző, mert akkor kell több vasat szedni.


Minden esetre drukkolok a mielőbbi sikeretekért :)

2021. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mi az hogy egyik jel sem utalhat terhessegre? Miért kell ilyen rosszindulatunak lenni?


Kedves Kérdező! Nekem ugyanezek voltak 2x is amikor terhes lettem mint amiket írtál! Simán lehet hogy sikerült! Ne hallgass az ilyen vészmadarakra mert ha azt írtad volna hogy reméled meg fog jönni akkor azt irta volna hogy biztosan terhes vagy!,)


Sok sikert!!!

2021. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm szépen, aranyos vagy!😊
2021. márc. 11. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Bocsánat rosszul fogalmaztam. Nem létezik olyan tünet ami csak és kizárólag terhességet jelent. Semmilyen rossz indulat nem volt bennem.
2021. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csillus30 ***** válasza:
Szédülés hányinger mell fàjdalom érzékenység tejszerü folyàs olyan mintha megjönne érzés ezek màr 3 heti tereheségnél jelenkezhet nekem menzesz elött 1.5 hétel jelenkeztek a székletrekedés nem a 20 hétöl lehet csak elöbb is mivel a székletrekedést egy bizonyos hormon okozza ami miatt lelasul a bélmozgàs minéltöbb tàpanyag szìvódjon fel és ez okoza a székrekedés .A korai terhességitesztek amik màr nem vàrt elött pàr nappal kimutathatja ha még csak halvàny csíkkal a terhességet azt tudom ajàlani .Ha valaki azt gondolja sejti lehet hogy most baba van akkor teszteljen az a biztos de terhesség 6 héte elött nem igen érdemes dokihoz menni mert ugyis azt mondja menjen vissza 1 2 hét mulva ezek a tapasztalataim remélem segítettem .
2022. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!