Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bővebb, sűrűbb hüvelyváladék...

Bővebb, sűrűbb hüvelyváladék lehet a terhesség egyik első tünete?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk. 2 nap múlva kellene megjönnie. Bő egy hete fájnak a melleim, tegnap szurkálást éreztem a hasam aljában, volt egy kis derékfájás is, reggel pedig hányinger. Ma is érzek kis feszülést a hasam aljában, érzem a derekam is, reggel óta pedig sűrűbb, bővebb folyásom van, ma hányinger nincs. Tesztelni nem akarok idő előtt, csak kíváncsi vagyok, más tapasztalt-e ilyet.

2021. márc. 11. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, ok nem akarsz tesztelni, da ha tüneteid vannak mutatná. Most ha én azt mindom, hogy nekem mindig sivatag van, akkor nem vagy terhes. Nem bántásból csak nem értem. Tudom én vagyok az ellen példa 8dpon tesztelek, de mondjuk elég sok terhességem volt, hogy tudjam 9dpon már pozitív, ha van baba.
2021. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 es érzékenységű teszt már mutatná ha az vagy nagy valószínűséggel .. Főleg ha 2-3 fajtát veszel
2021. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvasom, hogy várható menzesz előtt negativ tesztjük volt, utána pedig pozitív. Illetve néhány tünettel úgy vagyok, hogy akár menzesz jele is lehet, úgyhogy úgy gondoltam, inkább kivárom a mensi napját. Utóbbi két hónapban is volt 1-2 tünet, aztán sajnos megjött. Persze, sokan tesztelnek már ilyenkor, majd a holnap meghozza, hogy kibírom-e vagy tesztelek inkább. :)
2021. márc. 11. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, amíg nem pozitív a teszt, addig minden PMS, mert a terhességi tüneteket a hcg okozza, amelyre reagál a teszt is. Ennyi az egész. A PMS és a "terhességi tünetek" egyformák, legalábbis ebben a szakaszban. Ampgy is ez teljesen individuális, nekem az összes általad felsorolt tünet jelentkezett már mint PMS. A sűrű, fehér folyás ovuláció után jelentkezik, nekem minden hónapban van. Vagy tesztelj, vagy ne agyalj ezeken, mert senki sem tud semmi biztosat mondani, ez teljesen individuális, még egy nő több terhessége is mind-mind más lehet.
2021. márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre most mit mondjunk?!


Fiammal mikor terhes lettem pont hogy kiszáradtam


Most, hogy terhes lettem, bő folyásom volt.


Majd ha késík, tesztelsz, megtudod... mi sem tudunk erre mit mondani...

2021. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebből tényleg nem lehet biztosat mondani. A tünetek lehetnek pms jelei is. A hányinger meg túl korai lenne terhesség esetén. Nekem mondjuk a lányommal bő hüvelyi folyásom volt, de a fiamnál nem. Ez sem egyértelmű.
2021. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden ciklusom előtt hányingerem van,már így megy ez 1 éve. (Az első 2 próbálkozós hónapban még el is hittem,hogy sikerült.) Mellé a derék,alhas,cicifájás már teljesen természetes :D



Ettől függetlenül,lehet hogy babás vagy. De 50-50.

2021. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyilvánvalóan nem orvosi szakvéleményeket kértem, csak érdekelt, valaki tesztelt-e pozitivat ilyen tünetekkel. Azért tettem fel a kérdést, mivel nekem menzesz előtt nem szoktak ezek a tünetek együttesen fennállni, esetleg 1-2 egyszerre (a bő váladék soha).
2021. márc. 11. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2021. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!