Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély lehet így terhess...

Mennyi esély lehet így terhességre?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek és emellett megszakítást is használunk. Eddig semmi gond nem volt, most viszont nem jött meg a megvonásos vérzésem.


A fogamzásgátlót rendesen szedem és nem volt semmi ami gyengíthette volna a hatását.

Viszont egy nagyon stresszes időszakban vagyok mostanában.


Mennyi esélye lehet, hogy így terhes lettem és ezért maradt ki a megvonásos vérzés?



2021. márc. 13. 10:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Aki azt mondja,hogy a gyógyszer 100% azt üdvözlöm,gyógyszer mellett lettem, sőt 3 hónapos koromig szedte velem anyukám, mert semmi jele nem volt,hogy vagyok. Szóval semmi nem 100%😁😁😁
2021. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád valószínűleg kihagyott 1-1 szemet, vagy más gyógyszert szedett. Persze ezt sose tudjuk már meg :) örülök, hogy itt vagy köztünk.

Viszont a gyógyszer, ha jól szeded, 99%. Persze mindig ott az az 1%, de ezt auert írjak rá, hogy ne perelj.

2021. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!