Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, mekkora esély...

Mit gondoltok, mekkora esély lehet a terhességre?

Figyelt kérdés

Nem szedek fogamzásgátlót, gumival védekezünk, néha Pharmatex-et is használunk, ha nem akarunk gunizni, de olyankor szigorúan nem élvez belém (én kevésbé bízom ebben a módszerben, ezért ez így lett megbeszélve).


A ciklusaim általában 29-33 naposak szoktak lenni, de most a 34. napon sincs semmi. Péntek óta nagyon enyhén barnázom, viszont az alhasam kicsit görcsöl tegnap óta, mintha enyhe menstruációs fájdalom lenne, de nem jön meg.

Szombaton voltam egy kisebb házi buliban, ahol szerintünk az egyik bor romlott volt, amit ittunk, kicsit másnapos is voltam, hányingerem volt. Viszont néha ez az émelygés azóta is előjön, de lehet már csak bebeszélem magamnak az egészet. A mellem a mensi előtt 1 hétig szokott fájni, feszülni, most semmit nem érzek így sem, hogy már meg kellett volna jönnie.. Meg faradekony is vagyok, de ezt is lehet csak bebeszélem magamnak.


Nem szeretnénk gyereket, így aggódom, hogy mi a fene ez az egész. Nem szokott sosem késni...


Tesztet fogok csinálni, ha nem jön meg pár napon belül



2021. febr. 16. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj most, aztán abból megtud(hat)sz valamit, mert mi meg nem mondjuk...
2021. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én us hasonló helyzetben vagyok, óvszerrel védekezünk,nagyon odafigyelünk mindig. de már a 38.napon vagyok és még sehol a mensesem. Amúgy átl. 30 napos ciklusaim vannak. Feszül az alhasam, de sehol semmi. Holnap veszek egy tesztet.
2021. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok, holnap reggel csinálom a tesztet, menzesz még sehol. Neked, kedves kérdező?
2021. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem sincs sehol a mensi. A mellem tegnap óta fáj. A tesztet nem merem megcsinálni egyelőre, a barátommal azt beszéltük, hogy a 40. napon csináljuk. Addig várunk. Próbálom a gondolataimat elterelni, hátha megjön.
2021. febr. 17. 17:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Majd azért írj, hogy mi volt a teszt eredménye!
2021. febr. 17. 17:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írok, nekünk már van egy 10 éves fiunk,több gyermeket nem terveztünk, így hát érdekes lenne, ha most jönne a kistesó
2021. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És a fiadnál milyen tüneteid voltak a mensi helyett (mikor meg kellett volna jönnie) és az azt követő 1-2 héten?
2021. febr. 17. 19:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Ott már a menzesz előtt 3 nappal már hányingerem volt, a teszt is pozitív lett. Émelyegtem, kis szédülés.Most is szédelgek, de egyszerűen nem értem, mert mindig odafigyelünk, nincs óvszer nélkül semmi.
2021. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megcsináltam a tesztet, negatív lett szerencsére
2021. febr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Örülök neki :) akkor lehet most van egy mmkis hormonális zavar és emiatt van a késés meg a tünetek :)
2021. febr. 18. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!