Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján délutáni...

Nemvárt napján délutáni pisiből kellene valamit mutatnia az ovulációs tesztnek, ha sikerült a baba ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Én lúzer nem vettem terhességi tesztet, csak ovu tesztjeim vannak itthon.

2021. márc. 14. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mutatta, és mindig délutánra lett etrősebb az előző napihoz képest, de sokan írták, hogy nekik nem mutatta, a hcg meg igen.
2021. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem vagy lúzer,az ovulációs teszt jóstesztnek is használható és kedden tudsz venni terhességi tesztet is.2 nap nem a világ,hidd el nem leszel kevésbé terhes vagy nem terhes ha kedden lesz rendes hcg teszted.Próbáld ki az lh tesztet ma és holnap.Ha erősödik a második vonal az jót jelent de persze nem minden esetben.
2021. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es,

Ugyanúgy, mint ovu-kor, szóval 2 erős csíkos volt?

A reggeli elsőből "jónak" csináltam tegnapig, elég érdekesen alakult.

Szerda lájtosabb, de 2,csütörtök erősebb 2,péntek szinte semmi, szombat megint erősebb volt. De egyáltalán nem hasonlítanak a pozi ovu teszthez.

2021. márc. 14. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,, hogy sikerül e megnézned ezek voltak a tesztjeim.

[link]

2021. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sikerült, igen, köszi.

Az enyémek közel sem ilyenek.

De ki tudja. 🙂

2021. márc. 14. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lúzerség, ha nem tárazol be terhességi tesztekből csak azért, mert gyereket akarsz. Ha kedden veszel egyet és szerdán, 3 nap késésnél megcsinálod, az bőven ideális.
2021. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,ugyanúgy 2 csíkos kell hogy legyen erősen és akkor elvileg baba van de mondom hogy nem mindenkinek jön be ez a jóstesztelés úgyhogy jobb nem beleélni magát senkinek sem míg az orvos meg nem erősíti a terhességet vagy a hcg vérvétel

#1

2021. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma valami barnás dolgot észleltem reggel, mondom, oké akkor a következő pár nap támogatója az O. B. lesz.

Így menni kell a DM-be, csak nem tesztért.

2021. márc. 15. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos még hogy megjön de valószínű hogy menzesz lesz.Míg nincs piros vérzés addig van remény is.
2021. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!