Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfázás terhesség alatt?

Felfázás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Szinte biztos vagyok benne hogy most sikerült a baba voltam már terhes akkor is előre megéreztem. A többi hónapokban tudtam ,hogy nem vagyok terhes, és úgy is volt.

Viszont még tesztelésig van egy hét. 35 napos ciklusaim vannak.

Felfáztam az orvos csak csütörtökön vállal akkor is csak pisit kell vinnem. Küldi laborba .Még akkor nem kapok semmit.

És már elég kellemetlen. Két napja kezdődött.

Érdeklődnék ,hogy ez okozza bármilyen problémát a terhességgel kapcsolatban.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2021. márc. 15. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első trimeszteri labor mutatott ki bakteriális fertőzést, kaptam rá Zinnat antibiotikumot, doki azt mondta, hogy ezt lehet terhesség alatt szedni. Viszont mivel biztosra akartam menni vele, mármint ha rezisztens a fertőző baktériumtörzs erre, akkor ne szedjem már hiába, szóval én még előtte magánban csináltattam egy rezisztenciavizsgálatot, amin kijött hogy semmire nem rezisztens a baktérium, így kb. 2 héttel a felírás után végül is beszedtem a gyógyszert.

Végig mellette (és még utána is - hetekig) hüvelyben használtam a Gynophilus probiotikumot, mert ha ott is megtelepedik a fertőzést okozó baktérium, akkor simán visszafertőzi a húgyutat. Az antibiotikum meg amúgy is meggyengíti a hüvelyflórát, szóval probiotikum nélkül simán eldurvulhat a dolog.

Miután befejeztem az antibiot, a doki azt javasolta, hogy szedjek minden este egy adag mannózt és tőzegáfonyát - megelőzésre. Állítólag ha elhúzódik, akkor átterjedhet a fertőzés/gyulladás más szervekre. Nekem a 3 hét kezeletlenség nem okozott problémát és utána jól működött a mannóz+tőzegáfonya megelőzésre. De ezt megpróbálhatod már most használni, sokaknak a felfázás kezelésére is bejön, csak úgy naponta többször kell szedni. Dm-ben elvileg van mindkettő sajátmárkásban.

2021. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ! Megfogadtam mindent és már jobban vagyok :)
2021. márc. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!