Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csak felfazott,...

Szerintetek csak felfazott, vagy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Elore bocsi ha valamit elirok, csak melozok es gyors leakarom ezt irni ebedszunetben. Baratnommel a multheten tobbszor is lefekudtunk vedekezes nelkul, tudom vagany csavo voltam nem kellett volna, az ilyen kioktatast mellozetek legyetek szivesek.😅

Szombaton eros alhasi fajdalma volt, es ez tartott tegnapig. Tegnap este ota nem faj neki.

Ma reggel pisilesnel eszre vette hogy a vizelete barnas, kicsit veres is volt. Nem volt kellemetlen szaga, de csipett neki. O nem egy sokszor pisilos fajta, de ma reggeltol mostanaig kb 4szer volt wcn. Csak az elsonel volt neki barnas veres a tobbinel tiszta volt, de mindegyiknel csipte.

Egyebkent a menstruacioja e het vasarnap esedekes , szoval meg nem kesik neki. Nem tudom hogy mikortol eszlelhetok a terhesseg tunetei, vagy hogy par nap utan lehetnek e ezek a tunetek, legyszives ezt nezzetek el nekem ha esetleg hulyeseget irtam volna.



2020. jún. 30. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet mindkettő.


És nem vagány csávó vagy, hanem egy vadbarom, aki egy ember életével szórakozik. Nem mellőzöm a kioktatást, utálom a bunkó hülyéket, akik teherbe ejtenek nőket, aztán később úgy érzik, leléphetnek, mert a felelősségvállalást szótárból se ismerik.

2020. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha jól számolok, ügyesen pont a peteeres környékén szexeltetek védekezés nélkül? Ez alapján lehet terhes. De a tünetek inkább felfázásra utalnak.
2020. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mibol kovetkezteted hogy lelepnek? Szo sem esett rola ha esetleg ugy alakulna akkor lelepnek.😅
2020. jún. 30. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább elkapott tőled valamit. Tripper vagy traktor lehet.
2020. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, szerintem is megfertőzted valamivel.
2020. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A terhességnek nincs tünete ilyen korán, sőt még egy nőgyógyász se látna semmit, szex után 14 nappal már ki tudja mutatni egy terhességi teszt, de tünet csak hetek múlva lesz, ha lesz. Attól még lehet terhes, hogy, felfázott vagy elkapott tőled valamit.
2020. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez fertőzés vagy felfázás.

De mivel múlthéten volt peteérése, még terhesség is előfordulhat.

2020. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet terhes.


A leírásod alapján pont peteérés környékén voltatok együtt, és a menstruáció előtt 5-7 nappal esedékes a beágyazódási vérzés, az pont ilyen egy pici vérzés a wc-papíron.

2020. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet belőle. (Na már nem a tünetek alapján mondom, mivel ilyen korán tünet nincs)

Ha valaki védekezés nélkül szexel, pláne közép időben, abból lehetséges terhesség. De ezt már jobb esetben általános iskolában tudja minden gyerek.😄


Úgyhogy szepen megvarjatok a menstruacio napját (már ha pontos a ciklusa), vártok néhány nap késést, és csináltok egy tesztet. Aztán megkapjatok a választ.

Ennyi

2020. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért menjen már el a csaj nőgyógyászhoz így is, mert ez fertőzés, csak nem mindegy hogy felfázásból szedte össze vagy tőled... Mindenesetre a doki tud majd neki felírni valamit, és teszteljen is basszus ha nem jön meg neki, mert simán lehet terhes, és máskor legyetek már felelősségteljesebbek...
2020. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!