Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 mm-es endometriummal lehet...

4 mm-es endometriummal lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés
Még szoptatok. Voltam rákszűrésen, és azt mondta a doktornő, hogy a szoptatás miatt vékony a méhnyálkahártyám, így egyelőre nem valószínű sem a menstruáció, sem a teherbeesés. Veletek megesett, hogy ilyen érték mellett összejött a baba?

2021. márc. 15. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy ilyen vékony nyálkahártyán megtudjon tapadni.Minimum 8mm-től van esély de jobb ha 9-10 mm a vastagsága
2021. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. 4 mm kb a peteérés előtt szokott lenni, és az ovu után kezd vastagodni, amibe már meg tud tapadni a megtermékenyített petesejt.

Mennyi idős a baba? Az első 8 hónapban nekem sem volt mensim, aztán megjött, és rögtön rendszeres lett. Mikor teherbe estem (elég hamar, 3. hónapban összejött) még mindig szoptattam, sőt várandósan is.

2021. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy az 1-es mondja, viszont nem tudhatod, mikor kezd vastagodni, lehet, hogy már két hét múlva alkalmas állapotban lesz. A közhiedelemmel ellentétben a szoptatás nem zárja ki a peteérést, úgyhogy ezt ne tekintsd védekezési módszernek.
2021. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
E vitamin segít vastagítani. 4 mm kevés a teherbe eséshez.
2021. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet e vitaminnal vastagítani ez csak városi legenda.Az e vitamin kiváló antioxidáns de ennyi.Meddőségi szaktekintély mondta ezt nekem mert én is azt hittem vastagításra jó de tévedés
2021. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🙂 7 hónapos a kislányunk, és szeretnénk kis tesót, de akkor még várat magára.
2021. márc. 15. 15:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Ráértek még arra ha csak 7 hónapos😉

Kell időt hagyni a testednek hogy regenerálódjon

2021. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért cáfolnám, hogy az E vitamin nem segít. Hónapok óta figyelik a ciklusom, eddig mindig 4mm-es volt a méhnyálkahártyám nekem is, 3 hete szedek E vitamint és a tegnapi uh szerint 11mm-es.
2021. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is cáfolnám. Inszeminacio, UH követés stb. Első alkalommal mással kellett rásegíteni, mert csak 7 mm volt 10.napon. következő alkalommal 11.5 mm E vitaminnal.
2021. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Lényegtelen mekkora a méhnyálkahártya vastagsága, teherbe tudsz esni.
2021. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!