Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utazas miatt kimaradt 2 szem...

Utazas miatt kimaradt 2 szem gyogyszer az elo het masldik felebe . Kozti verzes jelentkezett . Az elso szem kihagyasanak napjan szexeltem. Fajnak a melleim es csomokat erzek benne . Eddig enm volt iylen. Utalhat terhessegre ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor történt az aktus? Késik már?
2021. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hete . Azon a napon amikor az elso gyogyszer kimaradt. Csutortokre varom. A heten mindenkepp veszek egy terhessegi tesztet. Mert este erintes nelkul is fajt enyhen a mellem ami nem jellemzo
2021. márc. 16. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szeded a gyógyszert? A mellfajdalom mástól is lehet, a gyógyszertől is. Nekem szinte sosem fáj, mégis van egy évben kb. 3 ciklus, amikor viszont nagyon. Nem minden ciklus ugyanolyan, nem kell rögtön terhességre gyanakodni. Persze, ha nem jön mg, tesztelj. Meg van rá az esély.
2021. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4 ev menstrualas es 6 ev megvonasosverzes... egyszer sem volt ilyen problemam! Ezert gondolok erre.
2021. márc. 16. 09:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem, hát nem kizárt. Viszont a csomókról nem tudok nyilatkozni, nem tudom, ez normális-e. Nem erőltetted meg magad? Fizikai munka? Sport? Nekem izomláztól szokott lenni "csomó" érzés.
2021. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mellembe van :/ azt nem hiszem hogy megtudom eroltetni .
2021. márc. 16. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig de, az izmok átnyúlnak oda is :)
2021. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem izomfajdalom vagy izomlaz :) akkor igy irom
2021. márc. 16. 10:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg nem is tudtam volna mivel megterhelni :)
2021. márc. 16. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!