Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél a baba hamarabb jött,...

Akiknél a baba hamarabb jött, mint tervezték (és megtartották), hogyan oldottátok meg a baba fogadását?

Figyelt kérdés

Mennyire voltatok akkor készen rá?

A párod és a család hogy fogadta?

Vissza gondolva jó döntést hoztatok?



2021. márc. 16. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Szia. Én első perctől örültem neki,fiatalon 22 évesem estem teherbe. A férjem meglepődött de aztán örült neki.

Albérletben laktunk nem volt autónk és pénzünk is alig.

Amíg vártuk a babát megvettünk neki mindent mire megérkezik,sokat segítettek a szüleim is.

Átköltöztünk egy olcsóbb albérletbe hogy minnél több pénzt a babára tudjunk fordítani.

A szülők meglepődtek,az én szüleim örültek,anyósomék meg húzták a szájukat,minket nem érdekelt.

Azóta eltelt 3 év,életem legszebb időszaka amióta megszületett a kislányunk.

Mindez idő alatt összeházasodtunk,letettük mindketten a jogsit, a férjemmel igaz nehezen de indítottunk egy közös vállalkozást és nemrég vettünk egy házat. Hálistennek rendben alakult minden,pedig nehéz volt nagyon.

Azóta tervezzük hogy legyen még egy baba,de most lakásfelújításban vagyunk,úgyhogy majd azután.


Bocsi hogy hosszú lett,remélem elolvasod.

Őszintén én mindig megvetettem az abortusz ötletét,de aki megteszi nem ítélem el mert biztosam oka van. Mivel mi tudtuk hogy elbírjuk tartani örömmel vártuk.

2021. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok elfelejtettem megválaszolni.

Igen életünk legjobb döntése volt és azóta is az.

Nem tudnám nélküle elképzelni az életem.

2021. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Mi elkezdtünk próbálkozni, mert azt hittük sokáig fog tartani, 45 napos ciklusaim voltak, olyanokat olvastam hogy azzal kb esélytelen teherbe esni, szóval úgy voltam vele kezdjük el, derüljön ki előbb hogy gond van és ne húzzuk az éveket.

Ehhez képest az első alkalom után terhes lettem :D

Szóval kb 2 évvel előbb jött mint akartunk volna.

A párom nagyon nagyon örült, ő igazi ősapa típus :D Szóval ő persze örült, én annyira nem.

A család örült de nekik sose beszéltünk ilyenről hogy mikor akarunk mikor nem, szóval náluk ez nem volt úgymond meglepetés hogy na máris?

Annyi volt a gáz, hogy albérletben laktunk, terhesen kellett házat vennünk, nekem megterhelő volt még a vége felé is nagy hassal csinálni mindent meg földhivatalban ülni 37 hetesen..Azt hittem onnan megyek szülni.

De pont beköltöztünk mikor 38 hetesen megszültem.

Meg nem bántam, de azért szívesebben vettem volna egy nyugisabb terhességet, többet meg nem akarok, szóval ez jutott :D

2021. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!