Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem tervezetten lett...

Aki nem tervezetten lett terhes, es megtartotta, hogyan tortent, es hogy alakult utana az eletetek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 10:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Milyen kirulmenyek koze jott a baba? Hanyadik gyerek? Egyuttmaradtatok a parotokkal?
2019. márc. 31. 10:54
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Én nem jártam így, de a környezetemben elég sok nőről tudom hogy "véletlen" terhes lett, a párja elhagyta egyedül maradt, de olyat is tudok aki elvetette.
2019. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kapcsolat minőségétől függ.
2019. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

En. Klinikailag meddo voltam, igy nem vedekeztunk. Haaat, nem voltam az. Egyedul maradtam a kicsivel, mindketten kozelebb voltunk a 40- hez, ugyhogy kapuzarasi panik miatt lelepett az exem.

Nem volt opcio, hogy elvetessem, hisz o egy csoda baba volt.

Jol megvagyunk, nem szenvedunk hianyt semmiben.

2019. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2-3, sajat tortenetek erdekelnek, nem magam miatt, csak erdekel. Tudom, hogy ez sok mindentol fugg, engem sajat tapasztalat erdekelne, hogy az anya vagy az apa hogy elte meg, es hogy alakult utana az eletuk.

#4 koszonom a valaszt. Az apa fizeti a gyerektartast? Szoktak neha talalkozni? Vagy azota nincs vele semmilyen kapcsolat?

2019. márc. 31. 11:03
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

4- es vagyok , persze kénytelen fizetni, bíróságon nem voltunk de tudja , ha nem fizetne akkor mennék ( külföldön lakunk , de itt is ugyanúgy működik a dolog, sőt a gyerektartáshoz nem kell bírósági végzés, hanem erre egy külön hivatalos szerv van , aki vonja a fizetésből , ha egyértelműen rajta van az apa a születési anyakönyvi kivonaton).


Látogatja, de nem sűrűn , olyan kéthavonta egyszer megjelenik.

2019. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem húztunk óvszert (és mindent vagy semmit alapon abban a ciklusban már elő sem került), így nem mondanám, hogy nagy gondosság mellett csúszott be. Beszéltünk már gyerekről, de későbbre terveztük, hiszen csak 1,5 éve voltunk együtt. Nagyon meglepődtem, hogy egy hanyag hónap elég volt. :)

Azóta eladtuk a lakásomat és vettünk egy házat, a gyerkőc pedig lassan 5 éves.

2019. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,én tervezetten lettem terhes 5 év stabil kapcsolat után. De mikor kiderült,hogy terhes lettem,vele együtt az is kiderült,hogy mégsem olyan stabil kapcsolat ez,mert a párom beijedt,elhagyott,rá akart kényszeríteni az abortuszra.31 éves vagyok.

Most 27 hetes terhes vagyok és egyedül élvezem de egy percig sem bánom,hogy így alakult.

A gyerek apja lelépett,a nevére sem veszi de apasági pert indítok majd.Úgy gondolom,hacsak becsúszott volna a hibámból, elengedném de terveztük,akartuk. Az életem ettől függetlenül jól alakul,nem vagyok elveszve,nem leszünk megszorulva.

2019. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták sosem lehetek terhes a súlyom miatt. De szedtem fogamzásgátlót és mikor szüneteltem vele egyből terhes lettem. Nem mondom hogy nem volt a terveink között csak nem gondoltuk, hogy ilyen gyorsan. Nagyon örültünk neki bár én nagyon féltem, de végig csináltam.

A legrosszabb az volt mikor 22.hetesen elmentünk 4D-re és azt mondta az orvos hogy menjek el az orvosomhoz beszéljek vele és vetessem el mert nem lesz egészséges. Ellent mondtam.

Végül teljesen egészségesen született és már 6 hónapos :) Szerintem csak megerősítette a kapcsolatunkat :)

2019. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy jártam, hogy orvosnál voltam aki azt mondta, hogy nem lehet kb. 1-2 évig gyerekünk, mert vannak egészségügyi problémáim. Rá 2 hónapra kiderült, hogy terhes vagyok. Mi nagyon örültünk neki. Egy kis nehézség volt hogy pont építkeztünk a férjemmel, de az volt a szerencse, hogy a baba érkezéséig pont kész lett. Az építkezést még a baba előtt 2 évvel keztük és mi mindig is 3 gyereket szerettünk volna, így úgy terveztük a házat, hogy legyen 3 gyerekszobának szánt szoba, 1 gyerek nappali és 1 gyerek fürdőszoba. Egy gyönyörű kislányunk lett. A gyerek megerősítette a kapcsolatot mégjobban. 2 év műlva született egy fiam és most várom a 3. gyerekem aki 99%-ban lány (az orvosom mindig azt mondja, hogy akkor 100% ha már megszületett).
2019. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!