Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki pozitívat tesztel ,...

Rizsaa kérdése:

Ha valaki pozitívat tesztel , 3+ mikor érdemes el menni dokihoz ?

Figyelt kérdés
Ti mikor mentetek ? Fogantatás tol számítva 4 hetes vagyok. Mensitol számítva 6, Ha jovohet után megyek el addig nem lehet baj ugye ?

2021. márc. 17. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Mensi elmaradás után két héttel már lehet menni. Szívhang 6-7.hét között indul el. Nekem pl 6+1-nél már 3mm embrió volt szívhanggal.

Baj pedig sajnos bármikor lehet, de attól nem lesz baj, ha később mész vagy korábban. Ha nincs panasz nem kell rohanni :) egyébként már simán mehetnél.


Amit meg felejts el, nem fogantatástól számolunk, hanem mindig mensitől. Majd a 12.heti uh után lesz korrigálva, és akkor írják ki a szülés várható idejét is. Az egyetlen valós biztos pont a mensi. Ezért számolnak azzal. Ugye a lombik az egyetlen kivétel.


Boldog babavárást és jó egészséget.

2021. márc. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Terhességet mensitől számolunk, nem fogantatástól... mert hacsak nem volt uh-n követve, bármikor foganhatott.


Nekem a dokim 7hetes elött csak akkor fogad, ha panasz van. Elöbb felesleges menni.


Fiammal pont a 8.at kezdtem, most 7+3nál mentem.

Most 3nappal nagyobb a babám, majd korrigálják jövőhéten a 12 hetes uh-n.

2021. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uh követés volt. Febr 10. Azért mondom h lehetetlen hogy hat hetes legyek :)
2021. márc. 17. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
De hiába volt követés, a terhesség korát MINDEN ESETBEN az utolsó mensitől számolják....
2021. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jolvannnnnnnm
2021. márc. 17. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor mentél végül nőgyógyászhoz, és mit látott?
2022. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon +. 3 hónapos kis babám boldogít azóta 🙂
2022. febr. 2. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!