Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe értelmezés. Ovuláció...

Hőgörbe értelmezés. Ovuláció napja jó helyen?

Figyelt kérdés

Akik jobban értenek a hőgörbékhez...szerintetek jó helyre húzta be az alkalmazás az ovulációt? (13.nap) Normálisnak mondható egyáltalán ez a görbe? Ez volt az első hónapom, amikor hőmérőztem...nem is sikerült az első ciklusnaptól mérni.


Köszönöm ha válaszoltok!


[link]



2021. márc. 13. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy látom márc 1-én volt az ovud
2021. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az látszik a görbén, hogy 27.én megugrott a hőd, de nem maradt fenn.

Szerintem ez anovulációs ciklus. Tehát peteérés nelküli.

Ez annak a következménye,hogy sárgatest hiányában nem termelődik progreszteron. Mivel ez az első hónapod, így lehet hogy ez egy egyszeri dolog, de lehet, hogy rendszeresen ez van. Akkor elkell menni orvoshoz, mert lehet pl PCOS vagy változókor kezdete. Legalább három hónapig kellene mérni, hogy lásd, mindig ez van e vagy csak most.

2021. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es jól írta


Egyébként, még mérheted tovább mert meglehet később is az ovu. Jelenleg a mérések alapján nem történt ovu. De mivel hiányos a görbe így sokat most még nem lehet belőle leszűrni. Ovu egyébként akkor történik meg, ha 6 nap átlaga után feljebb megy a hő és fenn is marad mensiig.


Sok szerencsét, lehet csak a kövi ciklusban leszel okosabb, ha ott sincs ovu érdemes dokival konzultálni.

2021. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második. Azt elfelejtettem írni, hogy a narancssárga az az lh tesztet jelzi. A kék görbe a hő. Annál márc. 1-jén ugrott meg a hőm és a vonal felett maradt. Így én azt hittem, hogy volt ovu, mert több, mint 4 napig a vonal felett maradt a hőm.
2021. márc. 13. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
A kék alapján azt mondom, hogy volt ovu.
2021. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmmm akkor lehet megvolt az ovu. Totál zavaró ez a két csík. Használd inkább a tervezett baba vagy a fertilityfriend oldalakat.
2021. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a Premom alkalmazás, és igen, a narancs az lh, a kék pedig a hő. Ezek alapján azt mondom, hogy volt ovu.
2021. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!