Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap késésnél negatív Corax...

3 nap késésnél negatív Corax teszt délutáni vizeletből, valami más lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2 hónapja próbálkozunk, előtte fogamzásgátlót szedtem sokáig, múlt hónapban 26 napra megjött a menses, most ugyanúgy 26 napra nagyon görcsöltem, de nem jött meg. Azóta eltelt 3 nap, csináltam tesztet, teljesen negatív? Valami hormonális bajom lehet? Menjek dokihoz?
2021. márc. 17. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Fog.gátló elhagyása okozhat zavart. 3 nap késés pedig nem sok.

Ha viszont még 1 hét múlva se jön meg, de továbbra is -, akkor menj orvoshoz. Lehet ciszta vagy bármi.

2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy peteérésed sem volt még a gyógyszer abbahagyása óta. Nekem is anno megjött párszor nagyjából időre a fogamzásgátló abbahagyása után, aztán egyáltalán nem, kiderült, hogy nem volt egyáltalán tüszörepedésem.
2021. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es és mit csináltál?
2021. márc. 17. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem alapbetegségeim vannak, azokat kellett kezelni. (Pajzsmirigy alulműködés, IR). Alapbetegség nélkül is hónapok kellhetnek, míg helyreáll a ciklus, nem kell aggódni.

Nekem nagyon bevált még a hőmérőzés, azon nagyon szépen látszik, hogy van-e tüszőrepedés, elég hosszú-e a luteális szakasz, meg egyáltalán mikortól késik a vérzés. (Nem mindegy, hogy 12. napon repedt-e a tüsző, vagy 20.-on. Ha pl. a 20. napon repedt, kb. a 35-36. naptól beszélhetünk egyáltalán késésről, tesztelni is csak innentől érdemes.)

2021. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Foggatlo abbahagyasa utan 3 honapig szinte percre pontosan jott meg, mintha meg mindig szedtem volna a gyogyszert. Aztan a 4. mensitol kezdve kezdodott a cirkusz, 2-3 havonta jott meg kb 1 evig, barmit is csinaltunk az orvossal.

Aztan 1,5 ev utan helyrerazodott minden, de durva volt, csak 9 honapig szedtem a gyogyszert...

2021. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kértem időpontot nőgyógyászhoz biztos ami biztos, inkább nézzen meg
2021. márc. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!