Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy elsőre összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Általában azoknak jön össze elsőre, akik egyáltalán nem akarják és nem védekeznek.
2021. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk is elsőre összejött, de mi akartuk. Szerintem ha egészséges vagy, nem vagy túl idős, párod sem, nagyjából tudod mikor vagy termékeny és nem csak kétszer szexeltek egy hónapban, akkor elég jó esélyed van rá, hogy akár elsőre összejöjjön. De az se ritka, hogy 2-6 hónap alatt összejön, ami aranylag szintén gyors.
2021. márc. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi elkezdtük tervezni a babát, lekerült a gumi és egy hét után megfogant. Pedig úgy készültünk, hogy majd hónapokig próbálkozunk.
2021. márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ezt megmondani. Akinek elsőre sikerült azt fogja írni simán lehet, aki évek óta próbálkozik azt fogja, kevés az esélye.

Viszont ha minden rendben veletek, és jó időben vagytok együtt, elvileg kb. 20%:)

2021. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem örökletes és életmódbeli dolgok miatt elvileg sokkal rosszabb esélyekkel indultam volna... mi is elkezdtük, hogy úgyis hónapokig próbálkozhatunk majd, van idő bőven. Erre első hónapba terhes is lettem. (és ez a "próbálkozás" sem ilyen tervezett ciklus számlálós dolog volt, elég keveset tudtunk együtt lenni a folyamatos túlóra miatt és egy kezemen meg tudom számolni az aktusokat is).


Szóval engem mellbevágott, hogy milyen gyorsan összejött.

2021. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

4. válaszoló. 20-30% igen, de ezek csak számok.. Statisztika


Minden nő más korosztályú, más az alap egészségi állapota, főleg hogy a férfiaknak az egészsége is mennyire számít. Akkor a lelki állapot, a párkapcsolat minősége. Nagyon sok olyat ismerek akiknek évekig nem jött össze pedig minden rendben volt velük egészégileg (csak lelkileg nem igazán egymással) aztán szétmentek majd mind a kettőnek elsőre összejött az új párjukkal. Szóval az a lényeg, hogy ezt a 20-30% ot eléggé szépen 70% ra is fel lehet tornászni, ha a dolgok úgy működnek ahogy az kell..

2021. márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanugy, mint a 3-as valaszolo... Almomban sem hittem, h azonnal osszejon. Kaptam is egy kisebb sokkot.. :) Kornyezetemben van ilyen is, de sok olyan is sajnos, akiknrk evk ota semmi vagy vetelesek sorozata :(
2021. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fiam pikk pakk megfogant.

Rá 2évre elkezdtünk újra próbálkozni, akkor 9hónap után lett egy vetélélem, majd ismét 5hónapot vártunk a pozitiv tesztre. Fiatalok vagyunk, egészségesek. 11.heten járok, még most is parázok.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem másokhoz kell hasonlítani magunkat, mert még egy embernek sem ugyan olyan könnyű a teherbeesés.

2021. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 évesen 6 hónap alatt jött össze a fiam, a lányom becsúszott mikor 20 voltam, 1 évvel később akartam a tesót. 38 évesen kb 9 hónap kellett de akkor elvetéltem,rá 2 hónapra a fiam meg is fogant a fiam.
2021. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi is azt hittük, hogy kell majd legalább fél év, egy év mire összejön a baba. Nálunk a baráti körben ez az átlag. Nekem van még egy alapbetegségem is, ami nehezíti a teherbeesést. Aztán elhiheted, hogy nagyot néztem, mikor az első hónapban pozitívat teszteltem. 😃 Én csak azt mondom, hogy szerencse volt. Nekünk legalábbis. 😊
2021. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!