Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki progeszteron...

Van valaki aki progeszteron tablettát szedett a ciklus második felében, hogy összejöjjön a baba? Segített?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Norcolut.

Mielőtt megjönne tesztelni kell, mert ha pozitív akkor nem szabad engedni hogy megjöjjön, szedni kell tovább vagy mással kiváltani.

2018. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked segített? Hanyadik naptól kezdted el szedni?
2018. ápr. 10. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Én szedek. Progesteron exeltist 2x200mg-ot naponta. Nekem segített. Az első próbálkozós hónapban összejött. Hőmérőztem is (bár azt már nagyon rég óta, tehát tudom értelmezni), és ovuteszteltem is. 16-án délután volt ovum, és 17-én este vettem be az elsőt. Egyébként előtte már szedtem egy ideje, és mindig úgy csináltam, hogy ovu után bő 24órával vettem be az első szemet. Nekem 10napig kellett szedni kezdetben, aztán 12. Most pedig terhesen abba sem hagyom a 12.hétig.

Drukkolok!

2018. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként aki lepontozott, el tudja mondani mi a jó büdös franc rossz van abban amit írtam? Talán rossz terápia? Vagy esetleg ismeri a vérvétel eredményeimet, melynek függvényében az orvosom ezt a terápiát állította fel,

és ellenőrzi, és tudja, hogy ez rossz?

Pfú, de idegesítőek ezek... komolyan még csak nem is véleményt írtam, hanem ami hónapok óta beválik, egy tapasztalatot, releváns választ a kérdésre. Nem bíztattam a kérdezőt erre, sem semmire. Mi a rossz ebben?! És aki annyira lepontoz, legyen már olyan tökös, hogy akkor leírja hogyan kell!!!! 😤😠

2018. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! ☺ köszönöm a válaszodat, ne foglalkozz azokkal,akik lepontoztak, nekem segített a válaszod! 😉
2018. ápr. 10. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy látom még mindig a lepontozás megy. Soha jobb dolog ne történjen velük! 😊😋😘
2018. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!