Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki valamilyen jo vitamint/...

Valaki valamilyen jo vitamint/teat ajanlana nehezkes teherbeeses miatt?

Figyelt kérdés

Palastfu tea stb.


Plusz ha valaki jartas ebben a temaban a palastfu tea melyik masik teaval nem keverheto?



2021. márc. 18. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Málnalevél tea
2021. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Méhpempő.
2021. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátcserje kapszula vagy por. Egy jó fajta multivitamin.
2021. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi vizsgálat a boszorkánykonyha helyett. Tapasztalatból írom nem bántásból. Vizsgálat nélkül akár jobban hazavághatja a hormonokat. Próbálkozni lehet, én is megtettem de lehet hogy tovább ront a helyzeten. És mivel a hormonokba zavar bele így több hónap is lehet mire helyreáll minden. Menj vérvételre olvass utána melyiket mire lehet használni. Ez a minimum, mert nem mindegy milyen hormonod van elcsúszva ami miatt nem jön a baba.
2021. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is kísérletezgettem... Aztán csak pecsételni kezdtem. Ja meg elszórtunk egy csomó pénzt feleslegesen.

Szerintem jobban járnál, ha elmennél meddőségibe és nem hülyeségekre dobálnád ki a pénzt.

Tapasztalat.

2021. márc. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt szeretnem tisztazni hogy meddo nem vagyok. Elsore jott ossze 2 baba.

Van egy 19 honapos fiam. A masik baba elment.

Sose hasznaltam semmit. Meg vitamint se szedtem kb soha.

Miota a femibion 0-at szedem azota vannak ilyen problemak..

2021. márc. 19. 06:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Meddőnek nem csak az számít akinek sose lehet gyereke. Pl akinek nincs méhe minek is járna oda.


Ha nem jön a baba egy év után sem meddőnek nevezik a párt. Ettől még csak lehet egy apró eltérés amit gyógyszerrel kezelnek és pl 2-3 hónap múlva már sikerrel marad terhes az ember.


Az meg, hogy van már gyermeked semmit nem jelent. Jellemzően szülés után alakulnak ki bizonyos hormon gondok. Sokszor csak akkor derülnek ki mikor nem jön a baba. Arról nem is beszélve, hogy a hormonális problémák nem évek alatt alakulnak ki, hanem akár egyik hónapról a másikra.


Ha nem tudod mi hogy áll minek kockáztatni? Valami biztos nem oké, ha az első két terhesség elsőre összejött most meg már teákhoz nyúlnál. (Bár igaz az is nem írod mióta nem jön a baba)


Minden esetre gondold át, nem rosszat akarunk neked.

2021. márc. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy missed ab után szerettem volna rendbe tenni magam természetes módon. Leírom ami nekem bevált, de persze utána kell járni mit miért szed/iszik/eszik az ember.

- Méhpempő, ezt terhesség 12.hetéig kell

- yam gyökér (progeszteron krém)

- cickafarkfű tea peteérésig, majd peteéréstől palástfű tea

A teákat csak 1 hónapig ittam, nem feltétlen csak ennek köszönhetően, de ott rögtön baba lett. A palástfüvet ittam 12.hétig, cickafarkat tilos várandósan


De mindegyiknél fontos az utánajárás, adagolás stb.

2021. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt a folát, vitaminok közül csak ennyit szedtem, kismama vitamint már csak várandósan, de a folát fontos a megelőző időszakban is.
2021. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!:)

Pont erre voltam kivancsi amit leirtal. Nem tudtam hogy melyik teat mikor es meddig kell inni plusz melyiket nem szabad terhesseg alatt.


Folat van a femibion 0-ban. De most abbahagytam mert valami nem jo miota szedem. Szoval sima folatra válltok. Plusz E+D vitmain

2021. márc. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!