Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normál prolaktin szint,...

Normál prolaktin szint, tejcsorgás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz megy egy orvost. Folyadék szivárgás a mellből nem normális. Pláne, hogy kell hozzá az emelkedett prolaktin ami terhesség végén ugrik meg. Szóval hacsak nem szülni készülsz holnap akkor nem terhesség miatt van. Bármilyen egyéb hormongond is okozhatja. Beszéld meg a dokiddal.
2021. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál jók lettek az eredmények. Ötlete sincs. Hátha valaki járt már így...
2021. márc. 19. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor passz. Valóban furcsa. Hátha járt így valaki.


Minden esetre jobbulást.

2021. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is előfordul. Prolaktin normális, nem ciklus függő a jelenség, emlő uh semmi elváltozást nem mutatott, tapintásos vizsgálat sem. Igazából nekem azzal magyarázta a doki, hogy mivel nagyok a mellem (80F), így valószínűleg a melltartó miatt nyomás alatt vannak a mirigyek, amik tudnak így reagálni. Ha lazább melltartót veszek fel, akkor nem jelentkezik, szóval lehet benne valami.
2021. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Illetve ezt nálam úgy kell elképzelni, hogy nyomásra egy-két csepp átlátszós víz szerű dolog távozik.
2021. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy vagyok En is.

Nekem az endokrinologus a kovetkezovel magyarazta:

Jo prolaktin szint mellett, mellvaladekozas elofordulhat meg 3 honapig, mert a tejtermelest az oxitocin hormon tartja fenn es nem a prolaktin (a prolaktin a tej meginditasaert felelos)

Illetve nagyon fontos, hogy ne nyomdosd, ne nezegesd.

3 honap hagyd, majd vizsgald meg megint

2021. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!